Darmowe ogłoszenia

Tutaj prowadzimy dyskusje na dowolne tematy, nie mające związku z głównymi kategoriami.
Awatar użytkownika
kokszka
Posty: 50
Rejestracja: 30 sie 2019, 16:37

Darmowe ogłoszenia

Post autor: kokszka »

Gdzie w sieci można wystawiać ogłoszenia za darmo?
Awatar użytkownika
Dziewczyna
Posty: 861
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:20

Re: Darmowe ogłoszenia

Post autor: Dziewczyna »

A znasz może taki bezpłatny portal ogłoszeniowy Pokato.pl? Jeśli nie, to polecam jak najszybciej tam zajrzeć ;) Możesz tam wystawić ogłoszenie zupełnie za darmo i to w jednej z wielu kategorii, np nieruchomości, motoryzacja, dzieci, moda i w wielu innych :)
Awatar użytkownika
elza
Posty: 211
Rejestracja: 21 sie 2019, 20:42

Re: Darmowe ogłoszenia

Post autor: elza »

Jest wiele fajnych serwisów, gdzie można za darmo wystawiać ogłoszenia, czy też przeglądać. To dobry sposób, żeby znaleźć różne fajne okazje, nie tylko co do zakupu danych rzeczy, ale i usług. Ja przykładowo ostatnio znalazłam ludzi, którzy mogą wykonać zlecenie budowlane po godzinach. Fajnie, bo takie usługi będą o wiele tańsze, a ja planuje przebudowę swojego garażu.
Awatar użytkownika
ladyinmask
Posty: 27
Rejestracja: 18 sty 2020, 14:53

Re: Darmowe ogłoszenia

Post autor: ladyinmask »

Jak chcecie wystawiać darmowe ogłoszenia to koniecznie zerknijcie sobie również na stronę clixs.pl . Jest to portal ogłoszeniowe dobrze rozwinięty. Możecie tam znaleźć ofert z najróżniejszych rejonów Polski i dotyczące praktycznie wszystkich kategorii- usług, nieruchomości, samochodów, pracy, drobiazgów. Wszystko w zależności od tego co w danej chwili poszukujecie. Serwis ten jest łatwy w użytkowaniu.
Awatar użytkownika
Wandzia
Posty: 42
Rejestracja: 01 maja 2020, 14:57

Re: Darmowe ogłoszenia

Post autor: Wandzia »

Znam clixs ale ja korzystam z pokato, to jest mój ulubiony bezpłatny serwis ogłoszeniowy. Ma bardzo ładny layout ta strona - jest czytelna, przejrzysta itp. A do tego jakoś chyba popularniejsza, bo jest tam więcej ogłoszeń niż gdzie indziej
madziuś

Re: Darmowe ogłoszenia

Post autor: madziuś »

Od dłuższego czasu szukasz odpowiedzi jak poradzić sobie z tym problemem ? Otóż mam dla Ciebie wspaniałą informację! Poświęciłem trochę swojego cennego czasu aby dowiedzieć się więcej na ten temat i o to są wyniki moich poszukiwań : https://sklep.cycle-parts.pl/yamaha,cp29,pl.html
ODPOWIEDZ