disco polo - muzyka

Tutaj prowadzimy dyskusje na dowolne tematy, nie mające związku z głównymi kategoriami.
Awatar użytkownika
Tomila_95
Posty: 1
Rejestracja: 26 cze 2022, 6:15

disco polo - muzyka

Post autor: Tomila_95 »

Ostatnio naprawdę spodobała mi się muzyka disco polo. Mam wrażenie, że coraz lepsze kawałki powstają, coraz bardziej chce się tego słuchać i naprawdę wpada ta muzyka w ucho. Jak Wam się wydaje? Macie podobne odczucia? Jakich zespołów słucha się Wam najlepiej, a jakich nie lubicie i wolelibyście żeby zakończyły karierę? Czy ktoś porozmawia tutaj ze mną o disco polo?
kara

Re: disco polo - muzyka

Post autor: kara »

Bez względu na to, jaki rodzaj muzyki słuchacie - musicie być świadomi tego, że jest taka firma jak x-disc.pl dzięki której możecie zatrzymać swoją ulubioną muzykę na płytach winylowych. Dość długo szukałam takiej oferty i w końcu mi się udało.
feloz

Re: disco polo - muzyka

Post autor: feloz »

Muzyka jest wszechstronną formą sztuki, która wykracza poza zwykłe słuchanie. Można ją również tworzyć i produkować. Rozpoczęcie tej podróży jest tak proste, jak zapisanie się na lekcje śpiewu poznań. Z odpowiednim wsparciem i kierunkiem, możesz rozwijać swoje umiejętności wokalne i przekazywać swoje emocje poprzez muzykę.
iks5

Re: disco polo - muzyka

Post autor: iks5 »

Ja tam lubię to: https://www.youtube.com/watch?v=JUopEoUehNE ale disco polo też zdarza mi się słuchać. Szczególnie lubię do niego tańczyć np na weselach albo innych imprezach :D
ODPOWIEDZ