Dobry system CRM

Tutaj prowadzimy dyskusje na dowolne tematy, nie mające związku z głównymi kategoriami.
Awatar użytkownika
tanekg1
Posty: 121
Rejestracja: 17 cze 2019, 14:11

Dobry system CRM

Post autor: tanekg1 »

Witam. Czy znacie może jakiś porządny system CRM do obsługi klientów? Ja mam ostatnio dylemat z wyborem czegoś sprawdzonego. Sądzicie, że taki polski crm będzie ok? Ponoć można z niego korzystać ze smartfona :)
Istnieją dwa rodzaje głupców - tacy, których łatwo zastraszyć i przestają działać, i tacy, którzy sądzą, że zdołają czegoś dokonać, gdy zastraszą innych.
Awatar użytkownika
Dziewczyna
Posty: 861
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:20

Re: Dobry system CRM

Post autor: Dziewczyna »

A skoro już mowa o systemach CRM w firmie, to czy ktoś z Was zdecydował się może na migrację SAP HANA dla tego systemu? Czytałam o tym ostatnio na stronie https://hicron.com/pl/oferta/sap-hana/ i wydaje mi się, że mogłoby się to w naprawdę niejednym przedsiębiorstwie przydać... A Wy jak myślicie? Warto się na coś takiego zdecydować?
petodać

Re: Dobry system CRM

Post autor: petodać »

U nas Berberis wykonał kawał solidnej roboty. Długo analizowaliśmy, jakie są nam potrzebne funkcje i docelowo wszystko udało się zrealizować. Polecam przede wszystkim rozsądek. Nie da się przy takiej skali działać bez wsparcia takimi rozwiązaniami. One po prostu są moim zdaniem niezbędne. Jak to widzicie?
Długosz

Re: Dobry system CRM

Post autor: Długosz »

Faktycznie sam wybór systemu CRM musi być przede wszystkim bardzo dobrze przemyślany i ja jestem zdania, że warto w ogóle jest go mieć. Jak dla mnie świetną sprawą jest korzystanie z systemu CRM od https://www.connecto.pl/system-crm/ do którego oczywiście każdego zachęcam.
ODPOWIEDZ