dom czy mieszkanie forum

Tutaj prowadzimy dyskusje na dowolne tematy, nie mające związku z głównymi kategoriami.
Konrad_9

dom czy mieszkanie forum

Post autor: Konrad_9 »

Cześć wszystkim! :)

Zdecydowanie wolę mieszkanie niż dom. Mieszkanie jest zazwyczaj mniejsze, co oznacza, że jest łatwiejsze w utrzymaniu i mniej kosztowne. Można też łatwo zmienić miejsce zamieszkania, jeśli zajdzie taka potrzeba. Mieszkanie jest też bardziej kameralne i można je łatwo dostosować do swoich potrzeb. W domu trzeba zazwyczaj więcej czasu i pieniędzy, aby go odpowiednio urządzić. ;)
Awatar użytkownika
katkas
Posty: 272
Rejestracja: 07 mar 2019, 18:44

Re: dom czy mieszkanie forum

Post autor: katkas »

Jeśli postawicie na zakup mieszkania, to ze swojej strony polecam wam tego dewelopera https://www.ekopark.pl/aktualnosci/nowe ... or-krakow/ Stawia na jakość oraz funkcjonalność swoich nieruchomości.
antośkaa

Re: dom czy mieszkanie forum

Post autor: antośkaa »

Czy przeprowadzaliście już może u siebie takie działania jak dylatacja posadzek ? Powiem wam, że właśnie my rozglądamy się za odpowiednimi produktami i z tego co widzę to oferta jest tutaj atrakcyjna
Awatar użytkownika
dylewska
Posty: 170
Rejestracja: 24 maja 2019, 11:16

Re: dom czy mieszkanie forum

Post autor: dylewska »

Bardzo fajne domy maja powstać w Krakowie na osiedlu Skwer Harmonia, z tego co wiem, można je kupić też z programem czas na mieszkanie i kredytem 2%, znajomi mi właśnie o nich opowiadali bo szukają nieruchomości w tej lokalizacji
Ferdek

Re: dom czy mieszkanie forum

Post autor: Ferdek »

Mieszkanie na peryferiach miasta to także potencjalnie lepsza jakość powietrza i mniejsze zanieczyszczenie niż w centrum. To może być szczególnie ważne dla osób cierpiących na alergie lub choroby układu oddechowego. Z drugiej strony, warto rozważyć kwestię dojazdów do pracy czy innych częstych miejsc, które mogą być bardziej czasochłonne. Kompleksowe omówienie zalet i wad życia na peryferiach miasta znajdziesz na https://ronson.pl/blog/chcesz-zamieszka ... -i-minusy/ i jak dla mnie to jest coś istotnego.
gośkaa

Re: dom czy mieszkanie forum

Post autor: gośkaa »

Nie ukrywam, że coraz częściej myślę o zakupie własnego miejsca nad jeziorem. Znajoma doradziła mi w ostatnim czasie by wybrać mrągowo mieszkania od Pratum Apartamenty, twierdząc, że są nie tylko pięknie wykonane, ale także obsługa stawia klienta na pierwszym miejscu.
ODPOWIEDZ