Dostawca betonu

Tutaj prowadzimy dyskusje na dowolne tematy, nie mające związku z głównymi kategoriami.
Awatar użytkownika
tanekg1
Posty: 121
Rejestracja: 17 cze 2019, 14:11

Dostawca betonu

Post autor: tanekg1 »

Jaki dostawca betonu jest najlepszy? Ja podesłałem właśnie tę ofertę, bo zajmują się dostawą tylko dla dużych klientów. Ja mam właśnie zamówienie na ogromne ilości betonu, dlatego właśnie to rozważam. A myślę, że zaproponują mi uczciwą cenę za coś takiego. W końcu to ogromna firma.
Istnieją dwa rodzaje głupców - tacy, których łatwo zastraszyć i przestają działać, i tacy, którzy sądzą, że zdołają czegoś dokonać, gdy zastraszą innych.
Awatar użytkownika
eluśka
Posty: 122
Rejestracja: 26 maja 2019, 22:04

Re: Dostawca betonu

Post autor: eluśka »

Tutaj https://www.cemex.pl jest producent betonu . Warto sobie zerknąć na jego stronę, poczytać i wybrać najlepszą opcję. Jest to sprawdzony producent. Trzeba zawsze stawiać na jakość. Niewątpliwe taki materiał musi być trwały, aby przede wszystkim zapewnić bezpieczeństwo. Firma oferuje również kruszywa oraz chemię budowlaną. Można poprzez stronę zapytać o ofertę i zorientować się jak to cenowo wygląda.
Awatar użytkownika
marvin
Posty: 174
Rejestracja: 24 lut 2020, 19:57

Re: Dostawca betonu

Post autor: marvin »

Jeśli chodzi o dobrą wytwórnię betonu to sprawdźcie sobie Wikrusz z okolic Sokołowa Podlaskiego http://www.wikrusz.pl W ofercie mają betony towarowe zwykłe i betony specjalne a także prefabrykaty betonowe - bloczki betonowe, mury oporowe typu L czy ogrodzenia betonowe. Wikrusz sprzedaje także żwir i kruszywa, zajmuje się wykopami, rozbiórkami i budową dróg. Firma pierwsza klasa, u nas pod wszystkimi względami sie sprawdzili bardzo dobrze, jesteśmy z ich usług w 100 % zadowoleni.
Awatar użytkownika
martan
Posty: 236
Rejestracja: 01 paź 2019, 8:04

Re: Dostawca betonu

Post autor: martan »

Bardzo dobrym producentem, od którego sam zamawiałem beton jest firma http://www.karobeton.pl/ Jeżeli zależy wam na porządnym i niedrogim betonie, który będzie dowożony na czas to polecam wam się z nimi skontaktować. Nie będziecie tego żałowali.
Awatar użytkownika
markos
Posty: 229
Rejestracja: 06 sie 2019, 16:42

Re: Dostawca betonu

Post autor: markos »

Też znam dobrego producenta i dostawcę betonu towarowego - firmę WIR-BUD http://www.wir-bud.pl/ Mają w ofercie betony zwykłe i specjalne, mieszanki betonowe hydrotechniczne, betony lekkie i ciężkie, także wszystko co trzeba tam dostaniecie i to jeszcze w nieprzesadzonych cenach. Firma ma duże doświadczenie, gwarantuje to wysoką jakość wyrobów. Dodam, że lubię ich tez za punktualną realizację zamówień. Firma ma kilka oddziałów w kraju, szczegóły sprawdźcie sobie na stronie.
Awatar użytkownika
aletta
Posty: 216
Rejestracja: 26 sie 2019, 8:54

Re: Dostawca betonu

Post autor: aletta »

Warto mieć kontakt do sprawdzonego i niedrogiego producenta betonu. Ja osobiście mogę wam polecić skontaktowanie się z firmą http://bankorbet.pl/ z Tarnowa. Sam wielokrotnie zamawiałem od nich beton i wiem że można na nich w pełni polegać.
Awatar użytkownika
suzzi
Posty: 112
Rejestracja: 24 paź 2019, 15:55

Re: Dostawca betonu

Post autor: suzzi »

Szukanie odpowiedniego dostawcy betonu to jedno, ale drugie to po prostu maszyny do jego cięcia. Okazuje się, że jest ich sporo, a możecie to sprawdzić tutaj https://www.mmdiament.pl/ . Firma zajmuje się cięciem betonu już od wielu lat i ma stosowane doświadczenie, nabyte ciężką pracą.
Awatar użytkownika
lormol
Posty: 176
Rejestracja: 27 mar 2020, 9:17

Re: Dostawca betonu

Post autor: lormol »

Bardzo dobrą firmą, która zajmuje się produkcją i dostarczaniem betonu oraz prefabrykatów betonowych jest https://www.betoniarniamalachit.pl/ Sam wielokrotnie korzystałem z ich usług i mogę powiedzieć że mają całkiem niezłe ceny. Polecam wam się z nimi skontaktować.
męrern

Re: Dostawca betonu

Post autor: męrern »

Ja również zdecydowałem się na ofertę wcześniej tutaj wspomnianej firmy http://www.karobeton.pl/ i mogę polecić ich również wam. Jest to bardzo dobry producent betonu z województwa mazowieckiego, do którego warto się zgłosić.
Awatar użytkownika
hacker88
Posty: 124
Rejestracja: 26 kwie 2019, 22:34

Re: Dostawca betonu

Post autor: hacker88 »

W dostawie bloczków betonowych gotowych bardzo sprawdzi się firma BetBlok https://betblok.pl/-Betonowe-bariery-i- ... ogowe.html to niezwykle wytrzymała i uniwersalna konstrukcja. Dużą jej zaletą jest też ognioodporność, dzięki temu konstrukcja z nich wykonana jest bezpieczna w użyciu i gwarantuje dużą wytrzymałość, nawet w przypadku pożaru. Z bloczków tego typu można wykonać np. pasy oddzielające obszary na placu czy drodze.
ODPOWIEDZ