Ekskluzywne wakacje

Tutaj prowadzimy dyskusje na dowolne tematy, nie mające związku z głównymi kategoriami.
Ankakomanką

Ekskluzywne wakacje

Post autor: Ankakomanką »

Hej wszystkim,

Właśnie stoję przed takim dylematem: zawsze w ramach podróży wybierałam plecak i mapę, ale po roku pandemii, która mnie wymęczyła pod każdym względem zamarzyły mi się luksusowe wakacje, ekskluzywny wyjazd z biurem podróży - płacę i jadę, a ktoś za mnie wszystko organizuje, od A do Z. Czy ktoś może zdecydował się na wyjazd tego typu. Interesują mnie wakacje " szyte na miarę ", czyli określam zakres potrzeb i wiem, że dostanę to czego chcę, że ustatysfakcjonuje mnie to powiedzmy w 90 procentach... Znacie jakieś biura podróży, organizatorów, którzy naprawdę kompeksowo i na najwyższym poziomie organizują luksusowe wyjazdy? Preferowane kierunki to Dubaj, Meksyk, Zanzibar. Póki co dostałam namiar na tę firmę https://travelstories.pl/ ale szczerze mówiąc chętnie porównałabym oferty. Dajcie znać jakie macie doświadczenia z takimi zorganizowanymi wyjazdami. Pozdrawiam
ókasz

Re: Ekskluzywne wakacje

Post autor: ókasz »

Ekskluzywne wakacje , ale w stylu survivalowym - dało się zrobić! Tylko należało zacząć od zainwestowania w odpowiednie akcesoria. Rozwiązania zaproponowali mi https://wildman.pl/2-wyposazenie-sportowe-i-turystyczne w rozsądnej cenie. Udało mi się tam zakupić takie rozwiązania jak hamak, filtry do wody, tarpy i wiele innych. Z takim wyposażeniem wypoczywanie w ekstremalny sposób daje dużo więcej frajdy i radochy. Nie należę do tych, którzy lubią wypoczynek w komfortowych, hotelowych warunkach!
madamee

Re: Ekskluzywne wakacje

Post autor: madamee »

Ekskluzywne wakacje to tylko na Teneryfie. na najbliższe wakacje standardowo jak co roku planuje wyjechać z mężem i dziećmi do naszej ukochanej Hiszpanii. Wyjeżdżając za granice na wczasy, główny nacisk kładę na dobry wypoczynek no i jak każdy z nas na tanie noclegi.. Dlatego jak co roku wynajmujemy zawsze apartament ze strony https://wakacjenatenerife.pl/wakacje-te ... naryjskie/. Dlaczego tam? Jest bardzo tanio, sprawdzone miejsce no i przyjaźni ludzie. Jeżeli ktoś chce spędzić miło wakacje w sympatycznym towarzystwie to polecam właśnie Hiszpanie i to miejsce. Ten czas spędziliśmy naprawdę wspaniale, dlatego przyszłe wakacje znowu tam pojadę. Polecam każdemu!
ODPOWIEDZ