fifitravel

Tutaj prowadzimy dyskusje na dowolne tematy, nie mające związku z głównymi kategoriami.
pawłeł

fifitravel

Post autor: pawłeł »

jak myślicie, czy do wakacji sytuacja z wirusem zostanie opanowana? zastanawiam się czy będzie można pojechać gdzieś na urlop np. do Gdańska. to bardzo ładne miasto, które chcę pokazać dzieciom. myślę, że fajną atrakcją dla dzieciaków może się okazać podróż z przewodnikem po starówce i okolicach. znajomi polecili mi firmę fifitravel.pl myślicie, że warto? czy nie otworzą do tego czasu niczego? :( ja nawet nie wiem czego się spodziewać
Eliśśka

Re: fifitravel

Post autor: Eliśśka »

Myślę, że wakacje będą już zbliżone do normalnych. Szczepienia idą na szczęście pełną parą. Już zaczynam wybierać miejsce, gdzie spędzimy urlop z rodziną. Nie będziemy zbytnio szaleć i zostaniemy w Polsce. Bardzo odpowiada mi hotel w Szczyrku. Mają moje wymarzone, od dłuższego czasu już, SPA. W tym roku należy mi się relaks jak nigdy ;)
Mróz

Re: fifitravel

Post autor: Mróz »

https://www.google.com/search?q=pensjon ... 18900293]]
kjuło

Re: fifitravel

Post autor: kjuło »

Jak widać sytuacja z wirusem nie jest do końca opanowana. Obawiamy się, że z naszego planowanego wyjazdu za granicę nic nie wyjdzie, ale nie martwimy się już, ponieważ znalazłam super rozwiązanie na tego roczne wakacje! sami zobaczcie https://dreamwoodhouse.com/ .. a Wy co o takim sądzicie?
Róża

Re: fifitravel

Post autor: Róża »

https://www.google.com/search?q=pensjon ... 0293%5D%5D
ODPOWIEDZ