Firma kurierska

Tutaj prowadzimy dyskusje na dowolne tematy, nie mające związku z głównymi kategoriami.
Awatar użytkownika
Dorcia
Posty: 194
Rejestracja: 19 sty 2019, 13:43

Firma kurierska

Post autor: Dorcia »

Mam bardzo dużo rzeczy do wysłania i szczerze przyznam, że nie spodziewałam się aż takiego zainteresowania moim towarem. Bardzo się cieszę, bo w sumie dopiero zaczęłam działalność produkcyjną odzieży. Sporo klientek mieszka za granicą, a ja jeszcze nie mam podpisanej umowy z kurierem. Chciałabym, aby firma spedycyjna wywiązywała się rzetelnie ze swoich obowiązków. Znacie może taką?
Awatar użytkownika
bambi
Posty: 121
Rejestracja: 17 maja 2019, 20:36

Re: Firma kurierska

Post autor: bambi »

Firm świadczących przesyłki międzynarodowe raczej dużo nie ma. W każdym bądź razie ja takiej nie znam. Za to moja siostra bardzo często wysyła jakieś tam paczki do Irlandii i korzysta tylko i wyłącznie z usług tej firmy Speedpack https://www.speedpack.com.pl/. Twierdzi,że jak rozwinie swoja działalność to z pewnością podpisze z nimi umowę na dłużej.
Awatar użytkownika
Budex
Posty: 58
Rejestracja: 19 sty 2019, 13:45

Re: Firma kurierska

Post autor: Budex »

Też słyszałam o firmie Speedpack i szukałam o niej więcej informacji. Widzę, że wiele osób chętnie korzysta z ich oferty. To bardzo zachęcające. Właśnie będę musiała wysłać troszkę towaru i zastanawiałam się przez jaką firmę kurierską. Teraz mam pewność, że zlecę to właśnie temu przewoźnikowi. Skoro ma dobre oceny, to nie będę już szukać innych kurierów.
Awatar użytkownika
rysia
Posty: 139
Rejestracja: 24 cze 2019, 8:05

Re: Firma kurierska

Post autor: rysia »

Oczywiście,że jedną z najlepszych firm spedycyjnych jest SpeedPack. Od jakiegoś czasu korzystam z ich usług, gdyż mam firmę i muszę czasami wysyłać większe paczki za granicę i robię to z tą firmą. Z nimi mam pewność,że dana paczka dotrze zawsze na czas i dokładnie pod wskazany adres. A to w mojej branży jest bardzo ważne. A poza tym dzięki możliwości śledzenia paczki bardzo ułatwia mi sprawę
Awatar użytkownika
Samli
Posty: 5
Rejestracja: 07 lis 2019, 2:03

Re: Firma kurierska

Post autor: Samli »

Zdecydowanie powinieneś popytać bliskich. Myślę, że coś doradzą Ci dobrego.
ODPOWIEDZ