Firma transportowo- kurierska

Tutaj prowadzimy dyskusje na dowolne tematy, nie mające związku z głównymi kategoriami.
Awatar użytkownika
bambi
Posty: 121
Rejestracja: 17 maja 2019, 20:36

Firma transportowo- kurierska

Post autor: bambi »

Ciocia koleżanki mieszka w Niemczech. Życie trochę się jej skomplikowało i wraca z powrotem na stare śmieci, czyli do Polski. Wiadomo jak to kobieta w średnim wieku, chce zabrać wszystko ze sobą. To co mogła dała znajomemu by przewiózł samochodem, a te większe i cięższe kartony to musi nadać kurierem. Z racji, iż nie zna się za bardzo na internecie i nie wie gdzie szukać poprosiła mnie o pomoc. Ja niestety nie korzystałam z usług transportu zagranicznego i nie mam pojęcia,która firma była by skłonna z Niemiec przetransportować te wszystkie rzeczy. Być może ktoś z Was zna taką solidną firmę ??
Awatar użytkownika
halynka
Posty: 132
Rejestracja: 05 sty 2019, 18:23

Re: Firma transportowo- kurierska

Post autor: halynka »

Może warto popytac znajomych? Profesjonalizm firm kurierskich jest na różnym poziomie. Przede wszystkim tyczy się to mniej znanych firm, nowo powstałych i mniej doświadczonych. Nie warto zatem decydować się na ryzykowne rozwiązania. Tym bardziej że niektóre błędy mogą być naprawdę bardzo dotkliwe. Myślę żę jeszcze jednym rozwiązaniem to szukanie opinii o firmach kurierskich, może wtedy będzie łatwiej się zdecydować.
Awatar użytkownika
Dorcia
Posty: 194
Rejestracja: 19 sty 2019, 13:43

Re: Firma transportowo- kurierska

Post autor: Dorcia »

Jeśli chodzi o taką międzynarodową wysyłkę przedmiotów, to prawie każda firma kurierska się tym zajmuje. Ja, zanim zlecę taką usługę, to muszę być pewna czy warunki oferty na pewno będą mi odpowiadać. Bardzo ważna jest możliwość ubezpieczenia przesyłki i 100% pewność, że dotrze w terminie i na czas. Niestety z tym bywa różnie dlatego najlepiej zasięgnąć opinii osób, które korzystają często z takich usług.
Awatar użytkownika
domka
Posty: 19
Rejestracja: 13 sty 2019, 11:15

Re: Firma transportowo- kurierska

Post autor: domka »

Tu znajdziesz i zamówisz taniego kuriera przesyłek zagranicznych https://www.speedpack.com.pl/ Coraz więcej klientów korzysta z takiej opcji taniego kuriera za granicę. W dzisiejszych czasach możesz zlecić wysyłkę prawie każdego produktu. Zarówno czas dostawy jak i cennik przesyłek zagranicznych są na tyle zoptymalizowane, aby z tego typu usług korzystać mógł już praktycznie każdy . Zerknij sobie na spokojnie na ich ofertę, masz tak dostępny kalkulator, w razie wątpliwości masz możliwość skontaktowania się z nimi.
Awatar użytkownika
Gatito
Posty: 245
Rejestracja: 05 lip 2019, 11:49

Re: Firma transportowo- kurierska

Post autor: Gatito »

Samochody w takich firmach muszą być naprawdę sprawne, o czym przekonać się można czytając artykuły na https://mistrzowiemotoryzacji.wordpress.com/. ;)
Awatar użytkownika
Dzony82
Posty: 1120
Rejestracja: 19 lip 2019, 11:12

Re: Firma transportowo- kurierska

Post autor: Dzony82 »

To prawda firm kurierskich i transportowych obecnie nie brakuje. Sam prowadzę taką działalność. Jednak skupiamy się na przewozie produktów spożywczych o krótkim terminie przydatności do spożycia. W tym celu mamy zamontowane odpowiednie komory chłodnicze od https://www.eberspaecher.pl/produkty/po ... nicze.html .
ODPOWIEDZ