Folia do przyciemniania szyb samochodowych

Tutaj prowadzimy dyskusje na dowolne tematy, nie mające związku z głównymi kategoriami.
delna

Folia do przyciemniania szyb samochodowych

Post autor: delna »

Folia do przyciemniania szyb samochodowych
Rodzaje tonowania zgodnie z technologią.
Biorąc pod uwagę proces technologiczny, barwienie może być następujące:
Wymienny jest najbardziej pożądany ze względu na łatwość wdrożenia. Nie ma potrzeby pomocy z zewnątrz, podobnie jak dodatkowych kosztów finansowych.
Folia do przyciemniania szyb samochodowych https://windowfilms.pl/catalog/folia_do ... 005/apply/
Powłoka elektroniczna należy do najdroższych. Ta opcja nie jest dla klasy średniej, ponieważ metr kwadratowy przyciemnionego szkła kosztowałby półtora tysiąca dolarów. Najważniejsze jest możliwość dostosowania przepuszczalności światła powłoki w zależności od życzeń kierowcy i pory dnia. Istnieją dwie opcje wykonania-podłączenie specjalnej folii do okablowania elektrycznego lub użycie inteligentnego szkła, które jest całkowicie zastąpione fabrycznie.
Tylko pracownicy warsztatów samochodowych mogą naprawdę skutecznie realizować natryskiwanie barwienia. Ze względu na konieczność opuszczenia szkła w komorze próżniowej niemożliwe jest wdrożenie tej procedury w domu. Odblaski i pęknięcia na takiej powłoce pojawiają się szybko, sama technologia jest pracochłonna i nie można usunąć powłoki w przyszłości – wszystko to spowodowało niepopularność tej opcji.
Obrazek