Fotograf na przyjęcie

Tutaj prowadzimy dyskusje na dowolne tematy, nie mające związku z głównymi kategoriami.
Awatar użytkownika
Walentyna-69
Posty: 1
Rejestracja: 22 sty 2021, 6:17

Fotograf na przyjęcie

Post autor: Walentyna-69 »

Gdzie w Gdańsku polecacie szukać fotografa na przyjęcie okolicznościowe? Konkretnie interesuje mnie zakład fotograficzny Gdańsk Orunia. Słyszałam już o kilku wartych uwagi, ale chciałabym poznać więcej opinii, żeby być pewna, który z nich wybiorę. Doradźcie, będę wdzięczna :)
amelkaSaś

Re: Fotograf na przyjęcie

Post autor: amelkaSaś »

Zdecydowanie polecam Bileka Studio. Jeśli kogoś interesuje fotograf Warszawa, ale działają nawet na terenie całej Polski, to zdecydowanie warto zapoznać się z ich ofertą. Korzystałam z ich usług podczas swojego wesela, za rok zamówiła termin już moja siostra. Zdjęcia, które wykonuje są magiczne, potrafi ująć prawdziwe emocje.
amelkaSaś

Re: Fotograf na przyjęcie

Post autor: amelkaSaś »

Zdecydowanie polecam Bileka Studio. Jeśli kogoś interesuje fotograf Warszawa, ale działają nawet na terenie całej Polski, to zdecydowanie warto zapoznać się z ich ofertą. Korzystałam z ich usług podczas swojego wesela, za rok zamówiła termin już moja siostra. Zdjęcia, które wykonuje są magiczne, potrafi ująć prawdziwe emocje.
hiczungł

Re: Fotograf na przyjęcie

Post autor: hiczungł »

Fotograf niestety zepsuł sprawę i konieczne okazało się skorzystanie z profesjonalnego retuszu. Usługi tego typu, na najwyższym poziomie wykonali dla nas https://www.openskware.com.pl/retusz-zdjec/ . Całe szczęście, gdyż efekt początkowy niemalże przerażał ale po retuszu mamy to już za sobą - fotki w koncu wygladaja znakomicie!
ODPOWIEDZ