Fundacja

Tutaj prowadzimy dyskusje na dowolne tematy, nie mające związku z głównymi kategoriami.
Awatar użytkownika
Kazik
Posty: 23
Rejestracja: 09 sty 2019, 8:20

Fundacja

Post autor: Kazik »

Czy ktoś z Was wspierał kiedyś podopiecznych fundacji ? Jestem ciekawy, czy te pieniądze w pełni trafiają do potrzebujących?
Awatar użytkownika
Milenka
Posty: 17
Rejestracja: 09 sty 2019, 8:20

Re: Fundacja

Post autor: Milenka »

Przecież takie fundacje zazwyczaj są lustrowane. Zobacz chociażby jak prześwietlają Owsiaka.
My wspieramy regularnie dzieciaki z fundacji Szlachetny Gest http://szlachetnygest.pl/ . Nie zasilamy ich konta dużą kwotą, raczej symboliczną, ale dla takich maluchów liczy się każdy grosz. Zdrowie jest najważniejsze!
Awatar użytkownika
halynka
Posty: 132
Rejestracja: 05 sty 2019, 18:23

Re: Fundacja

Post autor: halynka »

Witam. Tego rodzaju ogłoszenia odbieram wyłącznie pozytywnie i cenię osoby, które je umieszczają. Informacje o fundacjach powinno się jak najczęściej rozpowszechniać. Im więcej osób je zauważy tym większa szansa na pomoc dla ich podopiecznych. Ze swojej strony gorąco zachęcam do przekazania darowizny na rzecz Fundacji Szlachetny Gest http://szlachetnygest.pl/ . Chore dzieciaczki czekają na Wasze wsparcie.
Awatar użytkownika
Dorcia
Posty: 194
Rejestracja: 19 sty 2019, 13:43

Re: Fundacja

Post autor: Dorcia »

Niektórym organizacjo nie ufam, ale jest taka jedna Fundacja Szlachetny Gest http://szlachetnygest.pl/ , w której działalność wierzę bezgranicznie. Sama jestem ich wolontariuszką i już nawet dołączyło do mnie kilkoro znajomych. Piękną rzeczą jest pomagać w zebraniu funduszy na leczenie cierpiących dzieci.
Awatar użytkownika
guru123
Posty: 3
Rejestracja: 07 maja 2019, 16:56

Re: Fundacja

Post autor: guru123 »

Cześć wszystkim, także jedyną fundacją, której pomagam jest Szlachetny Gest. Zachęcam wszystkich do sprawdzenia strony fundacji, aktualnie odbywa się tam naprawdę dużo zbiórek dla dzieci - http://szlachetnygest.pl
Awatar użytkownika
Remo
Posty: 5
Rejestracja: 15 lip 2019, 18:50

Re: Fundacja

Post autor: Remo »

Pewnie różnie to bywa. Ale ja staram się i tak wspierać potrzebujących.
To ludzie się zmieniają. Świat pozostaje taki sam.
Awatar użytkownika
Dziewczyna
Posty: 861
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:20

Re: Fundacja

Post autor: Dziewczyna »

Tak naprawdę takie fundacje to nie jedyny sposób na to, żeby komuś pomóc ;) Jeśli chcesz zorganizować dla kogoś potrzebującego taką pomoc, to wejdź na Dotuje.pl - Zbierz pieniądze na dowolny cel. Jeśli wiadomość o takiej zbiórce internetowej dotrze do dużego grona odbiorców, naprawdę szybko można zebrać na przykład kwotę potrzebną na leczenie ;)
ODPOWIEDZ