Galwanizacja

Tutaj prowadzimy dyskusje na dowolne tematy, nie mające związku z głównymi kategoriami.
Awatar użytkownika
Everin
Posty: 5
Rejestracja: 23 mar 2020, 19:22

Galwanizacja

Post autor: Everin »

Cześć, poszukuję firmy, która zajmuje się galwanizacją oraz cynkowaniem. Korzystaliście z takich usług i możecie coś polecić? Zależy mi na wysokiej jakości świadczonych usług. Dzisiaj sporo szukałem tego w internecie i trafiłem na taką stronę https://obex.pl/ . Spotkaliście się może z nimi? Wyglądają na profesjonalistów. Posiadają dodatkowo ponad 20 lat doświadczenia, więc myślę, że to może się przekładać na jakość ich usług. Dajcie znać co o tym sądzicie, dzięki.
"Ludziom wydaje się, że intymność dotyczy wyłącznie sfery seksu. Intymność to mówienie prawdy."
mórakami

Re: Galwanizacja

Post autor: mórakami »

Realizację galwanizacji wolałem powierzyć doświadczonym i sprawdzonym fachowcom. Dlatego padło na https://www.galwanizuj.pl/uslugi-renowacji , okazali się absolutnymi specjalistami w swojej dziedzinie. Po takim procesie wszystko to wygląda bardzo świeżo!
czosnekwrgłł

Re: Galwanizacja

Post autor: czosnekwrgłł »

Galwanizację zrealizowali dla mnie https://emeresprodukt.pl/oferta.html , będacy nie lada ekspertami na tym polu. Obróbka metali to ich specjalizacja, dlatego usługę w takiej formie dobrze było powierzyć profesjonalistom. Zadanie zrealizowane w wybitny sposób, powierzchnia idealnie sie trzyma.
Awatar użytkownika
katkas
Posty: 279
Rejestracja: 07 mar 2019, 18:44

Re: Galwanizacja

Post autor: katkas »

Galwanizacja to nic innego, jak proces mający zastosowanie podczas zabezpieczenia elementów metalowych oraz w celu poprawy ich wyglądu. Jeżeli szukasz namiaru na specjalistow w swoim fachu, to zgłoś się do https://www.grupa-elbit.pl/
ODPOWIEDZ