Gdzie kupię sukienkę plus size na wesele

Tutaj prowadzimy dyskusje na dowolne tematy, nie mające związku z głównymi kategoriami.
Ada Jaś

Gdzie kupię sukienkę plus size na wesele

Post autor: Ada Jaś »

Cześć tu Ada! Szczęśliwa mama, która niebawem staje na ślubnym kobiercu! Właśnie szukam sukienki na wesele plus size! Znacie jakieś sklepy prócz https://cavaricci.pl/86-sukienki-xxl-na-wesele ? Oglądam ich sukienki i tutaj jest wiele ciekawych i ładnych sukienek np. na tej stronie też https://cavaricci.pl/66-sukienki-wesele-plus-size . Pomóżcie kochane!
Madziać1122

Re: Gdzie kupię sukienkę plus size na wesele

Post autor: Madziać1122 »

Świetne sukienki w dużych rozmiarach na wesele znajdziesz w sklepie XELKA. Kupowałam tam na wesele oraz na poprawiny i rewelacja. Nosze duży rozmiar bo 50/52, więc nie jest coś łatwo znaleźć. Przesyłam CI link do mojej sukienki maxi. Warto brać rozmiar mniejszą ;) https://xelka.sklep.pl/p/293/104263/suk ... dziez.html
żoneczka

Re: Gdzie kupię sukienkę plus size na wesele

Post autor: żoneczka »

Przepiękne suknie ślubne plus size ma też salon Mona Liza w Warszawie: https://monaliza.com.pl/suknie-plus-size/ Sama niedawno mówiłam "TAK" w sukni od nich i muszę nieskromnie przyznać, że czułam się jak księżniczka. :) Suknia leżała idealnie, podkreślała to, co chciałam podkreślić i ukrywała mankamenty mojej sylwetki. Jestem bardzo wdzięczna paniom pracującym w salonie za pomoc i wiele cennych rad a propos kreacji - dzięki nim czułam się pięknie i wyjątkowo. :)
ODPOWIEDZ