Gry Lego

Tutaj prowadzimy dyskusje na dowolne tematy, nie mające związku z głównymi kategoriami.
Awatar użytkownika
bitka
Posty: 1
Rejestracja: 20 kwie 2020, 23:16

Gry Lego

Post autor: bitka »

Wiele osób zna projektanta Lego. To właśnie on staje się dla większości pierwszą zabawką do modelowania. Teraz fani tej rozrywki okazją do wypróbowania gry Lego i upewnić się, że można zaprojektować coś w wirtualnym świecie. Oprócz tej możliwości czekają na Ciebie ekscytujące przygody ożywionych bohaterów legovskich, którzy budują miasta, chronią świat przed złem lub po prostu rywalizują w zwinności i umiejętności. Ciekawe propozycje masa, które z nich wybrać, każdy określa samodzielnie.
Awatar użytkownika
lebka
Posty: 1
Rejestracja: 20 kwie 2020, 11:04

Re: Gry Lego

Post autor: lebka »

Chcesz być najfajniejszym detektywem? Rozwiązywać tajemnice i zagadki i walczyć ze złem? Łatwe, wystarczy włączyć gry LEGO Batman i znajdziesz się największym detektywem w dzisiejszych czasach. A z Tobą walczy Twój wierny asystent Robin. Załóż pancerny kombinezon nietoperza, wsiadaj do batmobila i idź! Batman powinien zawsze przyjść na wezwanie na czas!
http://www.friv2online.com/gry_friv
Ogromna korporacja Lego często tworzy Arkady ze znanymi postaciami. W ich Skarbonka gry Star Wars, Harry Potter, Indiana Jones, Hulk, Władca Pierścieni i Spider-Man. Ich osobliwością jest to, że wszyscy bohaterowie są wykonane w stylu Lego-wykonane z kostki, kwadrat z rysowanymi twarzami i odpowiednimi ubraniami. Zagraj w takie gry zręcznościowe jest interesująca przede wszystkim ze względu na fakt, że można kupić ich bohaterów na żywo i grać w nich nie tylko online, ale także w trybie offline. Gry o Batmanie w stylu projektanta trochę, zebraliśmy je wszystkie w tej sekcji.
Awatar użytkownika
lenga
Posty: 1
Rejestracja: 19 kwie 2020, 12:40

Re: Gry Lego

Post autor: lenga »

Hałas metropolii. Wieczny pośpiech i zgiełk. Jaskrawo pomalowane budynki z misternymi fasadami, unikalne samochody i mechanizmy, tylko zdalnie przypominające zwykłe oko Samochody i motocykle, chłodnie i autobusy i wiele niesamowitych przygód. Wszystko to jest całkiem realne dla tych, którzy wolą Lego City Gry inne rodzaje rozrywki. Wydawałoby się, że zwykły Projektant, a ile w pracy z nim ukryty potencjał i nowe możliwości. Możesz symulować tutaj w nieskończoność, jeśli nie możesz uwierzyć, pospiesz się, aby spróbować, to nie tylko ekscytujące, ale także przydatne.
Awatar użytkownika
sayhey
Posty: 8
Rejestracja: 10 cze 2019, 5:16

Re: Gry Lego

Post autor: sayhey »

A czy są gry Lego na xboxa? Mnie syn męczy żeby koniecznie kupić konsolę właśnie. A jak sama nie wiem. Jak patrzę tu http://www.otoli.pl/playstation-5-czy-x ... co-wybrac/ to się zastanawiam czy lepiej nie poczekać, ale co wybrać lepiej? Sama nie wiem tak szczerze. Oba modele super.
ODPOWIEDZ