Hale magazynowe

Tutaj prowadzimy dyskusje na dowolne tematy, nie mające związku z głównymi kategoriami.
Gęrowski

Hale magazynowe

Post autor: Gęrowski »

Jeśli potrzebujecie wynająć dobrą halę magazynową to koniecznie sprawdźcie to co ma do zaoferowania firma 7R . Mają ciekawą ofertę także z przeznaczeniem do https://www.7rsa.pl/aktualnosci/pierwsz ... -warszawie Zapewniam, że nikt się nie zawiedzie, ich rozwiązania to 100% nowoczesności.
Awatar użytkownika
finky
Posty: 126
Rejestracja: 03 lip 2019, 22:25

Re: Hale magazynowe

Post autor: finky »

Z kolei, jeśłi kogoś interesuje budował własnego, tego typu obiektu, to na stronie https://exterya.com/sklep/lampy-przemyslowe/ są dostępne m.in. przemysłowe lampy LED.
olęlę

Re: Hale magazynowe

Post autor: olęlę »

oj tak również uważam, że we wszelkiego rodzaju pomieszczeniach przemysłowych czy to w magazynach czy na halach produkcyjnych, tam wszędzie powinny być ledy. U nas mamy taśmy LED slim ale propozycji jest naprawdę mnóstwo.
Awatar użytkownika
Milena
Posty: 29
Rejestracja: 29 sty 2021, 6:17

Re: Hale magazynowe

Post autor: Milena »

Budowa hal przemysłowych to teraz popularna inwestycja. Wiele firm się na to decyduje. Są na rynku specjalistyczne firmy jak np. https://protan-elmark.com.pl/oferta/hale-przemyslowe/. Takie hale są trwałe, stabilne i stawia się je szybciej niż murowane. Także moim zdaniem to dobra inwestycja.
Awatar użytkownika
Dziewczyna
Posty: 861
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:20

Re: Hale magazynowe

Post autor: Dziewczyna »

A skoro już o halach magazynowych mowa, to jak często przeprowadzacie czyszczenie magazynów? Czy korzystacie w tym zakresie z usług jakieś profesjonalnej firmy, czy raczej radzicie sobie na własną rękę? Jak to u Was wygląda?
ODPOWIEDZ