Informacje o Pomorzu

Tutaj prowadzimy dyskusje na dowolne tematy, nie mające związku z głównymi kategoriami.
Awatar użytkownika
malyswiat5
Posty: 528
Rejestracja: 02 kwie 2019, 11:17

Informacje o Pomorzu

Post autor: malyswiat5 »

Mieszkasz na Pomorzu i chcesz wiedzieć co się w nim dzieje i jak to wszystko zorganizować? Jeśli tak, to koniecznie zajrzyj na portal https://nowepomorze.pl/pomorze-home-pag ... mosci.html gdzie codziennie otrzymasz porcję najświeższych sytuacji ze swojego regionu. Wszystkie wydarzenia pomorskie będą zawsze w zasięgu Twojej ręki!
Awatar użytkownika
Kunoka
Posty: 3
Rejestracja: 17 cze 2020, 10:31

Re: Informacje o Pomorzu

Post autor: Kunoka »

Lubię czytać wiadomości i różne ciekawe historie z życia naszego kraju, więc czytam https://zycie.news, zawsze jest wiele świeżych aktualizacji, prawdziwych wiadomości i ciekawych historii.
Awatar użytkownika
elmo
Posty: 235
Rejestracja: 28 mar 2019, 23:28

Re: Informacje o Pomorzu

Post autor: elmo »

Teraz jest wiele ciekawych portali z różnymi informacjami do wyboru.
Awatar użytkownika
tomi2
Posty: 85
Rejestracja: 18 wrz 2019, 14:43

Re: Informacje o Pomorzu

Post autor: tomi2 »

To prawda. Sama lubię z takich korzystać, ponieważ można się sporo dowiedzieć, a wiedzy nigdy dość jak to mówią. Jak mam czas to lubię sobie zaparzyć filiżankę herbaty, usiąść przed komputerem i poczytać co mnie interesuje. Takim moim ulubionym portalem jest https://www.liluart.pl/ , może ktoś zna. Super, ponieważ można tam trafić na ciekawe artykuły z różnych dziedzin. Jest podzielony na kategorie, można wybrać swoje ulubione. Sama mam ich kilka. Zawsze można coś nowego czy ciekawego się dowiedzieć.
ODPOWIEDZ