jak ważna jest klimatyzacja ?

Tutaj prowadzimy dyskusje na dowolne tematy, nie mające związku z głównymi kategoriami.
Awatar użytkownika
kazna
Posty: 1014
Rejestracja: 21 lip 2019, 10:39

jak ważna jest klimatyzacja ?

Post autor: kazna »

Polecam wejść w tą stronę, opisali tutaj ten problem, mam nadzieję że pomogłem. https://klimatyzacje-24.pl/ofirmie/
Łokieć

Re: jak ważna jest klimatyzacja ?

Post autor: Łokieć »

Dla mnie klimatyzacja zwłaszcza w miejscu pracy to podstawa - zapewnia odpowiednie warunki pracy w upały. W moim biurze klimatyzację montowała mi firma https://www.salixbydgoszcz.pl/oferta/ur ... tyzacyjne Pomogli dobrać najefektywniejsze urządzenie do danego pomieszczenia. No i cenowo ich oferta prezentuje się najkorzystniej. Klima ma za sobą już kolejny sezon intensywnej pracy i nie miałem z nią żadnych problemów. Dobrze chłodzi, sprawnie działa i jest naprawdę wydajna.
RafałŚ

Re: jak ważna jest klimatyzacja ?

Post autor: RafałŚ »

Ja jestem zdania, że klimatyzacja w miejscu pracy i w domu jest konieczna bo jeżeli jest za ciepło to na pewno nie będziemy wydajni i będziemy się męczyć. Nam klimatyzację zakładała firma https://www.plc-system.pl/instalacje-w- ... imatyzacja i naprawdę taka klimatyzacja domowa tarnów jest na wagę złota zwłaszcza w lecie.
prółton

Re: jak ważna jest klimatyzacja ?

Post autor: prółton »

Gdybyśmy w serwerowni nie mieli klimatyzacji to prawdopodobnie cała siedziba poszłaby z dymem, dlatego jesteśmy w stałej współpracy z firmą https://www.serwerownie.com.pl/ która czuwa nad prawidłowym funkcjonowaniem jak i bezpieczeństwem całej instalacji.
PawełŻ

Re: jak ważna jest klimatyzacja ?

Post autor: PawełŻ »

Jeżeli ktoś z was szuka firmy, która oferuję takie działania jak wymiany uszkodzonych elementów (skraplacz, parownik, sprężarka, zawory), dezynfekcje układów klimatyzacji samochodowej metodą chemiczną i ozonowania,
kontrolę wydajności, szczelności i tym podobne to polecam zapoznać się z oferta tej firmy https://www.thermotechnica.pl/oferta/kl ... a-pojazdow. Firma oferuję bardzo przystępne ceny i szybkie działanie.
Łukasz87

Re: jak ważna jest klimatyzacja ?

Post autor: Łukasz87 »

Osobiście uważam, że klimatyzacja nie jest już takim luksusem jak kiedyś i każdy może sobie na nią pozwolić. Ja posiadam klimatyzatory zarówno w domu, jaki i w biurze. Ich wyborem i montażem zajęła się firma https://www.associateinstalgroup.pl . Urządzenia są bardzo wydajne, ciche i proste w obsłudze.
łakan

Re: jak ważna jest klimatyzacja ?

Post autor: łakan »

Jeśli chodzi o klimatyzację precyzyjną do monitorowania temperatury serwerowni to jestem w ścisłej współpracy z firmą Peranek która specjalizuje się w tego rodzaju realizacjach i kompleksowo wzięli na siebie całość prac, od zaprojektowania, przez pomiary aż po finalny montaż instalacji.
Awatar użytkownika
dylewska
Posty: 170
Rejestracja: 24 maja 2019, 11:16

Re: jak ważna jest klimatyzacja ?

Post autor: dylewska »

Łukasz87 pisze: ↑22 sty 2021, 10:03 Osobiście uważam, że klimatyzacja nie jest już takim luksusem jak kiedyś i każdy może sobie na nią pozwolić. Ja posiadam klimatyzatory zarówno w domu, jaki i w biurze. I
U nas tak samo, klimatyzacja łódź się świetnie sprawdza jeśli chodzi o montaż klimatyzacji w domu i biurach. Nie wiem jak mogliśmy dotąd wytrzymywać w takich upałach, teraz już nie będzie tego problemu
Żaneta

Re: jak ważna jest klimatyzacja ?

Post autor: Żaneta »

Jeżeli ktoś z was szuka firmy, która montuję klimatyzatory na terenie województwa mazowieckiego, zwłaszcza w Warszawie i Łomiankach to polecam zapoznać się z oferta tej firmy http://progressklima.com.pl/oferta/klimatyzacja/. Klimatyzacja bez wątpienia poprawia komfort życia..
MichĆ

Re: jak ważna jest klimatyzacja ?

Post autor: MichĆ »

Ja mam w domu klimatyzację i powiem wam, że nie wyobrażam sobie funkcjonować w domu w te potworne upały, które zalewają nas latem . Teraz jesteśmy zabezpieczeni bo firma https://www.salixbydgoszcz.pl/oferta/ur ... atyzacyjne zamontowała nam super klimę, która przynosi nam ulgę.
WitekŚ

Re: jak ważna jest klimatyzacja ?

Post autor: WitekŚ »

Ja posiadam biuro na poddaszu i uważam, że klimatyzacja jest jednym z podstawowych elementów jego wyposażenia. Dzięki niej moja praca jest wydajna i komfortowa nawet w czasie największych upałów. Sprzedażą, montażem i konfiguracją urządzeń zajęli się pracownicy firmy https://www.everesti.pl. Myślę, że Tobie również będą w stanie pomóc.
Artur991

Re: jak ważna jest klimatyzacja ?

Post autor: Artur991 »

Klimatyzacja jest na tyle ważna, że na pewno nie warto zlecać montażu byle komu. Rozsądniej jest zgłosić się do specjalistów, choćby z tego względu, że doradzą, jakie rozwiązanie dobrać, by instalacja była przede wszystkim wydajna. My tak zrobiliśmy - zadzwoniliśmy do https://www.soltherm.pl/ - przedstawiliśmy oczekiwania i później było z górki. Firma też zajęła się montażem i wszystko działa aż miło. Polecam!
ówek

Re: jak ważna jest klimatyzacja ?

Post autor: ówek »

Wdrożenie klimatyzacji okazało się koniecznością. Klimatyzacja jest bardzo ważna, także odezwaliśmy się do https://klima.pl/klimatyzacja-domowa/ . Tym sposobem zamontowaliśmy ją zgodnie z oczekiwaniami a jakość całkowicie sprostała naszym wymaganiom. Bardzo udany wybór!
ODPOWIEDZ