Jak wyleczyć raka?

Tutaj prowadzimy dyskusje na dowolne tematy, nie mające związku z głównymi kategoriami.
Awatar użytkownika
Kitty
Posty: 74
Rejestracja: 20 lut 2019, 11:26

Jak wyleczyć raka?

Post autor: Kitty »

Wiedziałeś, że najlepsze lekarstwo na raka trzymasz w swojej kuchennej szufladzie? W kwietniowym numerze magazynu Zdrowie bez leków – przeczytasz na temat właściwości zdrowotnych sody oczyszczonej.
Awatar użytkownika
broker88
Posty: 2
Rejestracja: 20 maja 2019, 4:40

Re: Jak wyleczyć raka?

Post autor: broker88 »

A ja osobiśćie nie mam tu zdania. Nie interesuję się tym za bardzo.
Awatar użytkownika
paskan
Posty: 81
Rejestracja: 16 lip 2019, 14:43

Re: Jak wyleczyć raka?

Post autor: paskan »

Ja interesuje się medycyną, ale póki co jestem w szkole https://www.proedukacja.edu.pl/opiekun-medyczny i za rok będę mógł być pełnoprawnym opiekunem medycznym. Co do leczenia raka jest teraz wiele nowoczesnych, skutecznych metod. Wiele osób korzysta także z medycznej marihuany - w badaniach często jest o tym mowa i podobno tego rodzaju leczenie jest bardzo skuteczne.
Awatar użytkownika
elmo
Posty: 235
Rejestracja: 28 mar 2019, 23:28

Re: Jak wyleczyć raka?

Post autor: elmo »

Choroba to każdego z nas może dopaść, a często trochę czasu mija zanim się człowiek o tym dowie. Dlatego mnie przekonują badania profilaktyczne, nawet jak coś się wykryje to dużo większa szansa na wygranie z chorobą. Dlatego zdecydowałam się na taki https://screening.medicover.pl/ w szpitalu Medicover w Warszawie. Badań bardzo dużo i to różnorodnych. Wszystko w jeden dzień. Warunki super, w sumie to taka powinna być norma wszędzie ale niestety tak nie jest. Ja u rodzinnego lekarza nie mogłam się skierowania na badanie krwi doprosić kiedyś, więc o czym tu w ogóle dyskutować.
Awatar użytkownika
freddy
Posty: 25
Rejestracja: 26 lis 2019, 9:08

Re: Jak wyleczyć raka?

Post autor: freddy »

Wcześniej tutaj wspomniane badania profilaktyczne są najlepszym sposobem na walkę z rakiem, którego wczesne wykrycie jest bardzo ważne. Jeżeli mieszkacie w okolicach Gliwic to polecam wam zapoznać się z ofertą https://histamed.pl/ Oni zajmują się wykonywaniem badań histopatologicznych i cytologicznych.
Awatar użytkownika
arkopolo
Posty: 40
Rejestracja: 24 cze 2019, 9:25

Re: Jak wyleczyć raka?

Post autor: arkopolo »

ja badania i markery robilam w diagnostyce - szybko i sprawnie wszystko zalatwilam, wyniki byly na drugi dzien online, wiec tez wygodnie.. no a teraz czeka mnie wizyta w klinice onkologicznej i wlewy

rwe kraków opinie
ODPOWIEDZ