jak znaleźć miłość życia ?

Tutaj prowadzimy dyskusje na dowolne tematy, nie mające związku z głównymi kategoriami.
Awatar użytkownika
kazna
Posty: 1014
Rejestracja: 21 lip 2019, 10:39

jak znaleźć miłość życia ?

Post autor: kazna »

Od dłuższego czasu szukasz odpowiedzi jak poradzić sobie z tym problemem ? Mam dla Ciebie wspaniałą informację! Poświęciłem trochę czasu aby dowiedzieć się więcej na ten temat i o to są wyniki moich poszukiwań, kliknij w ten link aby poszerzyć swoją wiedzę.
https://randkujmy.co.uk
Awatar użytkownika
Dziewczyna
Posty: 861
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:20

Re: jak znaleźć miłość życia ?

Post autor: Dziewczyna »

A czy Waszym zdaniem miłość życia można znaleźć również poprzez biuro matrymonialne? Widziałam ostatnio na stronie internetowej https://www.duetcentrum.pl/biura-matrymonialne-katowice, że w Katowicach działa takie biuro Duet Centrum, gdzie są ogłoszenia zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn. Może ktoś z Was miał z tym miejscem do czynienia? I co, udało Wam się kogoś poznać?
małwa

Re: jak znaleźć miłość życia ?

Post autor: małwa »

Dobrze zaczęłaś szukać. Ja wszędzie próbowałam, aż połączył nas Facebook. Już sesja narzeczeńska z Marcinem Orzołkiem za nami, także pozostaje tylko sesja ślubna. No, ale wiadomo, wszystko jest teraz odkładane, bo pandemia. Mam tylko nadzieję, że to wieczność nie będzie trwało. Ja już chcę być Kowalska.
Łukasz44

Re: jak znaleźć miłość życia ?

Post autor: Łukasz44 »

Jakiś czas temu skorzystałem z porady i zamówiłem gra dla par i jestem bardzo zadowolony. W przypadku mojego związku gra dla par sprawdza sie bardzo dobrze, wprowadza nieco humoru do codziennych czynności oraz pozwala mi lepiej poznać sie z partnerką.
mórkam

Re: jak znaleźć miłość życia ?

Post autor: mórkam »

W dzisiejszych czasach najłatwiej jest korzystać z usług ofert matrymonialnych. Akurat https://www.loveznajdzmilosc.pl/oferty-matrymonialne okazali się niezmiernie pomocni i w moim przypadku. To tam udało mi się poznać faceta z którym znakomicie się dogaduję i chyba spędzimy ze sobą więcej czasu.
ODPOWIEDZ