Jaką aptekę wybrać?

Tutaj prowadzimy dyskusje na dowolne tematy, nie mające związku z głównymi kategoriami.
Awatar użytkownika
Andrzej1
Posty: 258
Rejestracja: 23 paź 2019, 19:04

Jaką aptekę wybrać?

Post autor: Andrzej1 »

Hej, zastanawiam się nad tym, na jaką aptekę warto się dzisiaj zdecydować. Podobno świetnie sprawdzają się te online. Na przykładzie miejsca takiego jak https://www.apteka-leki.pl/ stwierdzam, że faktycznie ma to sens. Sami pomyślcie, ile wygody może Wam to przynieść.
Awatar użytkownika
serce
Posty: 66
Rejestracja: 08 sty 2020, 8:08

Re: Jaką aptekę wybrać?

Post autor: serce »

Myślę, że zanim przyjmiemy jakiś lek warto dowiedzieć się więcej na jego temat. Na przykład ostatnio trafiłam na taką ofertę: https://www.hempking.eu/category/uroda/ ... cja-skory/. Hemp King to sklep, którego asortymentem są produkty z konopi - oleje CBD, CBG i CBDA, susze, nasiona, pasty itp. Myślę, że może to przynieść pozytywne skutki wsparcia kuracji. Oczywiście to co sprawdzi się u jednego drugiemu może nie pomagać, dlatego każdy powinien sam podejmować takie decyzję, ale przede wszystkim zdobyć wiedzę na ten temat.
Awatar użytkownika
Mikka
Posty: 10
Rejestracja: 17 kwie 2019, 10:50

Re: Jaką aptekę wybrać?

Post autor: Mikka »

Właśnie też mamy dylemat, ponieważ w internecie jest tak wiele aptek, że nie wiem gdzie najlepiej zrobić zakupy. A szukam octenisept schulke mayr . Mój się skończył, a jest to naprawdę niezbędny produkt, którego nie powinno brakować w domu.
Awatar użytkownika
Dorcia
Posty: 194
Rejestracja: 19 sty 2019, 13:43

Re: Jaką aptekę wybrać?

Post autor: Dorcia »

Aptek jest naprawdę bardzo dużo wszędzie, ale jaką konkretnie wybrać to czasami sama mam problem. Nie w każdej niestety można dostać, każdy lek. Postanowiłam, że założę sama taki biznes, gdy zaobserwowałam, jaki pacjenci mają problem ze zdobyciem medykamentów. Czasami bardzo długo czeka się nawet na te recepturowe. Do tego jest niezbędny sprzęt, który musi być najwyższej jakości. Tak jak na przykład loża laminarna . Gdy już będę wyposażać swoją, to skorzystam z oferty Farmacis tak jak moja przyjaciółka. Całkiem nieźle kręci jej się farmaceutyczny interes.
ODPOWIEDZ