Jaka instalacja elektryczna ?

Tutaj prowadzimy dyskusje na dowolne tematy, nie mające związku z głównymi kategoriami.
Awatar użytkownika
kazna
Posty: 1014
Rejestracja: 21 lip 2019, 10:39

Jaka instalacja elektryczna ?

Post autor: kazna »

Ostatnio ukazał się interesujący artykuł o tym sami poczytajcie bo moim zdaniem warto! https://www.lekom.pl/budynek-inteligentny/
wortęris

Re: Jaka instalacja elektryczna ?

Post autor: wortęris »

Ważne jest znalezienie porządnej firmy, która ma doświadczenie w wykonywaniu instalacji elektrycznych. Ja od siebie mogę wam polecić zapoznanie się z ofertą https://elektroseminstal.pl/ Jest to bardzo dobra firma z Goleniowa, w której pracują doświadczeni specjaliści.
Awatar użytkownika
Dziewczyna
Posty: 861
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:20

Re: Jaka instalacja elektryczna ?

Post autor: Dziewczyna »

Jeśli kogoś z Was z kolei interesowałby fachowe pomiary elektryczne Wrocław, to polecam kontakt z firmą http://elwro24.pl/oferta/pomiary-elektryczne/, która świadczy właśnie między innymi takie usługi na tym terenie. Firma ta do pomiarów wykorzystuje nowoczesną aparaturę marki Metrel, więc możecie być spokojni o jej dokładność ;)
mórarz

Re: Jaka instalacja elektryczna ?

Post autor: mórarz »

Zrealizowanie instalacji elektrycznej dobrze było powierzyć do zaufanych specjalistów. Zajęli się tym https://www.kwelektro-poznan.pl/oferta/ ... lektryczna , którzy zadanie wykonali na + . Taka instalacja była koniecznością w naszym nowym domu. Takie instalacje elektryczne to kapitalny wybór!
SebastiaŃ

Re: Jaka instalacja elektryczna ?

Post autor: SebastiaŃ »

Ja ze swojej strony polecam zapoznać sie z ofertą firmy HEPI-System, która oferuje montaż urządzeń grzewczych i sanitarnych. Firma https://www.hepi-system.pl/kontakt-1 zajmie się również także podciśnieniowymi i grawitacyjnymi systemami odprowadzania wody z dachów płaskich.
FilipeŻ

Re: Jaka instalacja elektryczna ?

Post autor: FilipeŻ »

Jakiś czas temu musiałem zawołać firmę, która ma uprawnienia do przeprowadzenia pomiarów elektrycznych a co za tym idzie sprawdzenia czy instalacja oraz urządzenia znajdujące się w budynku nie stanowią zagrożenia. Dobrze, że trafiłem na firmę USŁUGI TECHNICZNNE „RAK” - roboty elektryczne wolsztyn https://rakfirma.com/kontakt. Firma szybko i sprawnie dokonała pomiarów a my mogliśmy oddać budynek do użytku.
ODPOWIEDZ