Jaki antywirus wybrać?

Tutaj prowadzimy dyskusje na dowolne tematy, nie mające związku z głównymi kategoriami.
ćma

Jaki antywirus wybrać?

Post autor: ćma »

Hej mam pytanie jak w tytule. Możecie coś podpowiedzieć. Nie znam się na tym kompletnie a muszę się na coś jak najszybciej zdecydować.
ławeczka

Re: Jaki antywirus wybrać?

Post autor: ławeczka »

Wiesz co, ja też miałam taki problem. Ostatecznie mój wybór padł na ten, który znalazłam na https://gdata.pl/o-nas . Zaufałam im bo to pionierzy jeśli o tego typu zabezpieczenia chodzi. Z perspektywy czasu patrząc to była bardzo dobra decyzja.
Awatar użytkownika
Dzony82
Posty: 1120
Rejestracja: 19 lip 2019, 11:12

Re: Jaki antywirus wybrać?

Post autor: Dzony82 »

Polecam Ci zajrzeć na https://bitdefender.pl/, gdzie znajdziesz ofertę oprogramowania antywirusowego bitdefender. Według wielu branżowych rankingów z tego roku, uznawany jest za najlepszy, dlatego polecam się w tym rozeznać. Dodatkowo cena jest na pewno bardzo rozsądna.
domiś

Re: Jaki antywirus wybrać?

Post autor: domiś »

W zasadzie to jesteśmy już zdecydowani - https://www.kaspersky.pl/ochrona-dla-ko ... -of-things Wydaje mi się, że żadne inne rozwiązanie nie sprawdzi się tutaj lepiej, a trochę już posiedzieliśmy nad testami skuteczności systemów. Akurat u nas chodzi o przetwarzanie sporej ilości danych osobowych i szukamy czegoś, co faktycznie zminimalizuje ryzyko wpadki.
Awatar użytkownika
mokka
Posty: 98
Rejestracja: 01 lip 2019, 15:36

Re: Jaki antywirus wybrać?

Post autor: mokka »

To jest bardzo dobre rozwiązanie ale zaproponuję jeszcze bezpieczny komunikator usecrypt https://www.dobreprogramy.pl/usecrypt-m ... 5338897025 w którym ogromną zaletą jest brak danych o użytkownikach i rozmowach przechowywanych na serwerach
ODPOWIEDZ