jaki krem po 50 roku życia forum

Tutaj prowadzimy dyskusje na dowolne tematy, nie mające związku z głównymi kategoriami.
Aurora-Mae

jaki krem po 50 roku życia forum

Post autor: Aurora-Mae »

Cześć wszystkim! :)

Jeśli szukasz dobrego kremu po 50 roku życia, to polecam zwrócić uwagę na składniki. Najlepiej szukać produktów z naturalnymi składnikami, które są bogate w witaminy i minerały. Dobry krem powinien zawierać składniki, które pomogą zwalczyć oznaki starzenia się skóry, takie jak zmarszczki, utrata jędrności i przebarwienia. Ważne jest również, aby wybrać produkt, który jest dostosowany do Twojego typu skóry. Przeczytaj opinie innych użytkowników i skonsultuj się z lekarzem, aby upewnić się, że wybrany krem będzie dla Ciebie odpowiedni. Powodzenia! :)
Dajana

Re: jaki krem po 50 roku życia forum

Post autor: Dajana »

Ja stosuje kosmetyki z bielendy , teraz zakupiłam serię diamentowe lipidy jest rewelacyjna . Po kilku zastosowaniach widzę od razu u siebie poprawę , zmarszczki się spłyciły a ja jestem zadowolona
Matylda ggg

Re: jaki krem po 50 roku życia forum

Post autor: Matylda ggg »

wszytko zależny od tego jak do tej pory dbałaś o skórę ja od jakiegoś czasu stosuje kremy z bielendy , córka mi po kupy wala mnóstwo maseczek i serum z tej firmy w zeszłym roku i okazało się ze to super kosmetyki idealne dla mojej buzi . spróbuj teraz stosuję takie serum z witaminą c i przyznam ze widzę różnicę już po kilku zastosowaniach
ODPOWIEDZ