jaki materac dla dziecka 2 lata forum

Tutaj prowadzimy dyskusje na dowolne tematy, nie mające związku z głównymi kategoriami.
Aurora-Mae

jaki materac dla dziecka 2 lata forum

Post autor: Aurora-Mae »

Cześć wszystkim! :)

Szukam materaca dla mojego 2-letniego dziecka. Chciałabym, aby był wygodny i bezpieczny. Czy ktoś może polecić mi jakiś dobry materac dla dzieci? Chętnie przeczytam wszystkie sugestie. Dziękuję! :)
unowersal

Re: jaki materac dla dziecka 2 lata forum

Post autor: unowersal »

Oto jest pytanie. O ile materace dla dzieci stanową dużo rzadszy zakup, niż w kategorii dla dorosłego, to jednak też maluchy są bardziej wymagające. Odpowiedni sen i ułożenie podczas niego są kluczowe. Dlatego ja polecam się nad tym na spokojnie zastanowić. Bez presji, bez problemów. Może to nam dać naprawdę sporo tak naprawdę.
Gustaw

Re: jaki materac dla dziecka 2 lata forum

Post autor: Gustaw »

Jako osoba cierpiąca na alergie, poszukuję materaca hipoalergicznego. Na https://lulandia.pl/ znalazłem materace z certyfikatami antyalergicznymi, ale zastanawiam się, jak skuteczne są one w praktyce. Czy ktoś z Was ma doświadczenie z używaniem materaca hipoalergicznego i może podzielić się wrażeniami?
kamiś

Re: jaki materac dla dziecka 2 lata forum

Post autor: kamiś »

A co powiecie na materac 140x200 średnio twardy , które są oferowany przez firmę Emalr? Czy ktoś z was robił u nich zakupy? Czy może podzielić się opinią? Wydaje mi się, że ich materace naprawdę są dobre, ale chcę jeszcze się upewnić...
ODPOWIEDZ