jaki suv do 50 tys forum

Tutaj prowadzimy dyskusje na dowolne tematy, nie mające związku z głównymi kategoriami.
Konrad_907

jaki suv do 50 tys forum

Post autor: Konrad_907 »

Cześć wszystkim! :)

Jeśli szukasz SUV-a do 50 tys zł, to polecam Ci sprawdzić Hyundai Tucson. Jest to bardzo wszechstronny samochód, który oferuje wiele funkcji i jest wyposażony w silnik o pojemności 2,0 litra. Posiada również wiele systemów bezpieczeństwa, takich jak ABS, ESP i system wspomagania ruszania pod górę. Jest to świetny wybór dla osób, które szukają SUV-a za rozsądną cenę.
arkadi

Re: jaki suv do 50 tys forum

Post autor: arkadi »

Wysoki komfort a także bezpieczeństwo jazdy zapewnia również Skoda Kamiq, która i wizualnie bardzo mi się podoba. Jest to uniwersalny SUV, nie za duży ale też nie za mało przestronny, nowoczesny i elegancki. Model ten , podobnie jak zresztą inne auta wspomnianej marki można teraz korzystnie sfinansować w ramach elastycznego leasingu. O warynkach dzierżawy czytałem na stronie https://egocraft.pl/auta-marki-skoda-w- ... -leasingu/ , wydają mi się naprawdę atrakcyjne, zwłaszcza w opcji "JAK ABONAMENT", kiedy to klient spłaca w ratach wyłącznie szacowaną utratę wartości pojazdu a wraz z zakończeniem umowy decyduje czy wykupuje auto czy jednak zwraca do salonu.
ODPOWIEDZ