Jakie mleko modyfikowane

Tutaj prowadzimy dyskusje na dowolne tematy, nie mające związku z głównymi kategoriami.
Osliś

Jakie mleko modyfikowane

Post autor: Osliś »

Gdzie opłaca się kupować różnego rodzaju akcesoria dla niemowląt? Zależy mi również na mleku modyfikowanym, dajcie znać, jakie macie opinie na temat mleka Nuppi?
Awatar użytkownika
arkopolo
Posty: 40
Rejestracja: 24 cze 2019, 9:25

Re: Jakie mleko modyfikowane

Post autor: arkopolo »

Akcesoria to głównie kupowałam online, sporo na aukcjach :) a co do mleka to warto sobie poczytać https://www.hulahop.pl/wiadomosc/jakie- ... psze/4101/ i faktycznie wybrać najlepszą dietę dla maluszka :)
Błysk

Re: Jakie mleko modyfikowane

Post autor: Błysk »

U nas sprawdziło się mleko Bebilon i to właśnie nim karmimy już trzeci miesiąc, z powodzeniem. W dobrej cenie kupuję w osiedlowym dozie ;)
Hruśka

Re: Jakie mleko modyfikowane

Post autor: Hruśka »

Błysk pisze: U nas sprawdziło się mleko Bebilon i to właśnie nim karmimy już trzeci miesiąc, z powodzeniem. W dobrej cenie kupuję w osiedlowym dozie ;)
A też kupuję Bebilon w DOZie faktycznie mają dobrą cenę chyba najtaniej u mnie w mieście stacjonarnie. Po Bebilonie mój nie ma kolek z którymi męczyliśmy się przy innym mleku.
męrgaret

Re: Jakie mleko modyfikowane

Post autor: męrgaret »

czy ktoś z was dawał swojemu maluszkowi mleko hipp bio? Muszę zakończyć karmienie piersią i pomyślalam żeby kupić dla dziecka właśnsie to mleko. Wiem, że jest ekologiczne, a tego typu żywność jest objęta bardziej restrykcyjnymi normami produkcji....................
maryśka

Re: Jakie mleko modyfikowane

Post autor: maryśka »

męrgaret pisze: czy ktoś z was dawał swojemu maluszkowi mleko hipp bio? Muszę zakończyć karmienie piersią i pomyślalam żeby kupić dla dziecka właśnsie to mleko. Wiem, że jest ekologiczne, a tego typu żywność jest objęta bardziej restrykcyjnymi normami produkcji....................
Tak, też słyszałam, że jest to produkt bio z pełnymi certyfikatami i idealnie dopasowany do potrzeb żywieniowych dzieci. Nie kupowałam jeszcze, ale też się zastanawiam.
Łania

Re: Jakie mleko modyfikowane

Post autor: Łania »

Hruśka pisze:
Błysk pisze: U nas sprawdziło się mleko Bebilon i to właśnie nim karmimy już trzeci miesiąc, z powodzeniem. W dobrej cenie kupuję w osiedlowym dozie ;)
A też kupuję Bebilon w DOZie faktycznie mają dobrą cenę chyba najtaniej u mnie w mieście stacjonarnie. Po Bebilonie mój nie ma kolek z którymi męczyliśmy się przy innym mleku.
Nie wiesz może, czy w każdym DOZie jest ta promocja na mleko Bebilon?
Jadźka

Re: Jakie mleko modyfikowane

Post autor: Jadźka »

maryśka pisze:
męrgaret pisze: czy ktoś z was dawał swojemu maluszkowi mleko hipp bio? Muszę zakończyć karmienie piersią i pomyślalam żeby kupić dla dziecka właśnsie to mleko. Wiem, że jest ekologiczne, a tego typu żywność jest objęta bardziej restrykcyjnymi normami produkcji....................
Tak, też słyszałam, że jest to produkt bio z pełnymi certyfikatami i idealnie dopasowany do potrzeb żywieniowych dzieci. Nie kupowałam jeszcze, ale też się zastanawiam.
Dziewczyny, a słyszałyście może takie określenie, że Hipp bio Combiotik to mleko najbliższe mleku matki? Skąd to stwierdzenie?
świrka

Re: Jakie mleko modyfikowane

Post autor: świrka »

Łania pisze:
Hruśka pisze:
Błysk pisze: U nas sprawdziło się mleko Bebilon i to właśnie nim karmimy już trzeci miesiąc, z powodzeniem. W dobrej cenie kupuję w osiedlowym dozie ;)
A też kupuję Bebilon w DOZie faktycznie mają dobrą cenę chyba najtaniej u mnie w mieście stacjonarnie. Po Bebilonie mój nie ma kolek z którymi męczyliśmy się przy innym mleku.
Nie wiesz może, czy w każdym DOZie jest ta promocja na mleko Bebilon?

Mnie się wydaje, że w każdym DOZ, kupowałam kupuję zwykle u siebie, ale raz w mieście u rodziców i tez było w tak dobrej cenie.
leniśka

Re: Jakie mleko modyfikowane

Post autor: leniśka »

świrka pisze:
Łania pisze:
Hruśka pisze:

A też kupuję Bebilon w DOZie faktycznie mają dobrą cenę chyba najtaniej u mnie w mieście stacjonarnie. Po Bebilonie mój nie ma kolek z którymi męczyliśmy się przy innym mleku.
Nie wiesz może, czy w każdym DOZie jest ta promocja na mleko Bebilon?

Mnie się wydaje, że w każdym DOZ, kupowałam kupuję zwykle u siebie, ale raz w mieście u rodziców i tez było w tak dobrej cenie.
[/quote

Lubimy Bebilon, synek nie ma po nim żadnych problemów z brzuszkiem, właśnie stacjonarnie w doz jest najtaniej też to zauważyłam i już tylko tam kupuję.
Żaba

Re: Jakie mleko modyfikowane

Post autor: Żaba »

Muszę przyznać, że gdy chodzi o mnie to jak najbardziej ja również karmiłam moje dzieci mlekiem modyfikowanym i wszystko było ok. Także od razu one pokochały smoczki i muszę przyznać, że był to dobry wybór. Mogę każdemu polecić zapoznanie się z wpisem https://whisbear.com/pl/blog/kiedy-dawac-smoczek/ gdzie ciekawie opisano to kiedy należy dziecku dawać smoczek.
kłośka

Re: Jakie mleko modyfikowane

Post autor: kłośka »

Żaba pisze: Muszę przyznać, że gdy chodzi o mnie to jak najbardziej ja również karmiłam moje dzieci mlekiem modyfikowanym i wszystko było ok. Także od razu one pokochały smoczki i muszę przyznać, że był to dobry wybór. Mogę każdemu polecić zapoznanie się z wpisem https://whisbear.com/pl/blog/kiedy-dawac-smoczek/ gdzie ciekawie opisano to kiedy należy dziecku dawać smoczek.
U nas mleko modyfikowane dobrze się sprawdza, ale długo szukałam odpowiedniego, w końcu trafiłam na Hipp ekologiczne mleko.
ODPOWIEDZ