Jesienna herbata

Tutaj prowadzimy dyskusje na dowolne tematy, nie mające związku z głównymi kategoriami.
Atiolaś

Jesienna herbata

Post autor: Atiolaś »

Jakie mieszanki herbat lubicie najbardziej? Jesień już zagościła u nas na stałe, więc ja najchętniej sięgam po te aromatyczne i rozgrzewające. Kupiłam świetne w UpCafe.
Sarcia_ć

Re: Jesienna herbata

Post autor: Sarcia_ć »

Najlepsza jest biała :) Mój ulubiony sklep ma najlepszą https://herba-ta.pl/category/zielona-i- ... matyzowana na jesienne i długie wieczory jest niezastąpiona. Rozgrzewa i pysznie smakuje, a do tego nie wiele kosztuje. Nawet nie czuję, że rymuję ;) Pozdrawiam
tośka

Re: Jesienna herbata

Post autor: tośka »

Na pewno ciekawym rozwiązaniem jest herbata Lapacho . Słyszeliście o niej? Jeśli nie, to tutaj https://coteca.pl/herbata-ziolowa/2087- ... herbat-50g znajdziecie mnóstwo przydatnych informacji na jej temat. Nie da się ukryć, że ma wiele pozytywnych właściwości. Przede wszystkim sprawdza się przy infekcjach górnych dróg oddechowych zarówno wirusowych oraz bakteryjnych. Poczytajcie sobie koniecznie o niej.
Jeśieniara

Re: Jesienna herbata

Post autor: Jeśieniara »

Jesień to moja ulubiona pora roku. Często wtedy siadam z kocykiem i popijam herbatę lub gorącą czekoladę. Lubie wtedy też obejrzeć film. Często, gdy nie wiem co obejrzeć to używam strony https://zalukajj.com.pl/ gdzie znajduje różne pomysły lub inspiracje. Ostatnio przypadł mi do gustu serial Skam o skandynawskiej młodzieży.
agencjąwarszawa

Re: Jesienna herbata

Post autor: agencjąwarszawa »

Jeśieniara pisze: Jesień to moja ulubiona pora roku. Często wtedy siadam z kocykiem i popijam herbatę lub gorącą czekoladę. Lubie wtedy też obejrzeć film. Często, gdy nie wiem co obejrzeć to używam strony https://zalukajj.com.pl/ gdzie znajduje różne pomysły lub inspiracje. Ostatnio przypadł mi do gustu serial Skam o skandynawskiej młodzieży.
MMM, gorąca czekolada to jest to :) masz jakiś sprawdzony przepis?
-
Agencja Eventowa Warszawa
ODPOWIEDZ