Język niemiecki

Tutaj prowadzimy dyskusje na dowolne tematy, nie mające związku z głównymi kategoriami.
Awatar użytkownika
paniola
Posty: 67
Rejestracja: 03 lip 2019, 17:24

Język niemiecki

Post autor: paniola »

Z racji tego ze pojawiła sie dla mnie świetna oferta pracy w niemczech, postanowiłam zainwestować w siebie i ten język. Nauka niemieckiego w warszawie https://www.warszawa.oei.org.pl/nauka-n ... warszawie/ to najlepszy wybór. Oferta obejmuje szeroki wachlarz kursów na każdym poziomie i dla każdej grupy wiekowej oraz szybkie postępy w nauce w miłej atmosferze.
Awatar użytkownika
Dziewczyna
Posty: 861
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:20

Re: Język niemiecki

Post autor: Dziewczyna »

Z tego, co się orientuję, to kursy między innymi języka niemieckiego na wysokim poziomie oferuje również Szkoła Językowa ProfiLingua. Z jej pełną ofertą możecie w wolnej chwili zapoznać się na stronie internetowej https://www.profi-lingua.pl/. Jest to szkoła działająca na rynku już od wielu lat, mająca sporo zadowolonych uczniów, więc sądzę, że możecie jej zaufać ;)
Awatar użytkownika
zenka
Posty: 43
Rejestracja: 16 lut 2020, 17:42

Re: Język niemiecki

Post autor: zenka »

Zerknij na opcje w Lincolnie https://lincoln.edu.pl/ - to jedna z bardziej doświadczonych szkół językowych i niemiecki tez mają na stałe w różnych stopniach. Bardzo ciekawe metody nauczania, skuteczne, nie boisz się mówić co zwykle jest problemem wśród samouków. Ja zdawałam u nich też egzamin
Awatar użytkownika
sofia11
Posty: 152
Rejestracja: 27 paź 2019, 21:01

Re: Język niemiecki

Post autor: sofia11 »

Jeśli chcesz nauczyć się języka niemieckiego polecam naukę w tej szkole językowej https://www.deru.pl/ Z tego co widziałam oferta jest tam bardzo rozbudowana i można uczyć się również m.in francuskiego, włoskiego, hiszpanskiego... Ja marzę o hiszpańskim :)
anką07

Re: Język niemiecki

Post autor: anką07 »

Ich würde auch sehr gern meine Deutschkenntnisse verbessern. Ich habe zwar an einem Deutschkurs teilgenommen und viele Menschen kennengelernt - auch meine beste Freundin. Sie hat mir gesagt, dass ich Instagram Follower kaufen solle. Sie ist eine sehr gute Freundin.
Awatar użytkownika
kacc
Posty: 85
Rejestracja: 22 cze 2019, 17:07

Re: Język niemiecki

Post autor: kacc »

Rzeczywiście jak się chce podjąć pracę w Niemczech to warto język znać. Chociaż na takim poziomie by się swobodnie porozumieć, inne umiejętności na pewno przyjdą z czasem. Przebywając z osobami rozmawiającymi po niemiecku dość naturalnie uczymy się lepiej posługiwać tym językiem. Co do samej pracy w Niemczech to zobaczcie tu na ofertę https://eopiekunka.pl/oferty-pracy/ . Moim zdaniem taka praca opiekunki to dobre rozwiązanie i dla osób z doświadczeniem i dla tych co dopiero zaczynają zdobywać dodatkowe kwalifikacje.
maślanka

Re: Język niemiecki

Post autor: maślanka »

Sama zastanawiam się nad podjęciem pracy opiekunki w Niemczech. To zajęcie jest tam zdecydowanie bardziej cenione niż w naszym kraju. Jednak prawda jest taka, że bez języka ciężko porozumiewać się z seniorami. Zaczęłam szukać sposobów na szybką naukę języka niemieckiego o natrafiłam na taki poradnik https://elubaczow.com/2021/07/26/jak-sz ... mieckiego/ . Mnie te informacje bardzo pomogły.
ODPOWIEDZ