Kancelaria

Tutaj prowadzimy dyskusje na dowolne tematy, nie mające związku z głównymi kategoriami.
Awatar użytkownika
kwiatushek02
Posty: 81
Rejestracja: 07 wrz 2019, 12:02

Kancelaria

Post autor: kwiatushek02 »

Cześć

Czy zgodzicie sie ze mną, że lepiej skorzystać z pomocy całej kancelarii, aniżeli pojedynczej osoby? W każdym razie, odkąd trafiłam do https://jrkancelaria.pl/ to nigdy tego nie żałowałam. Pracują tam sami odpowiedzialni i profesjonalni ludzie, którzy tylko czekają na to, aby Ci pomóc.
Awatar użytkownika
nikelodon18
Posty: 354
Rejestracja: 26 sie 2019, 15:17

Re: Kancelaria

Post autor: nikelodon18 »

Bardzo dobrze współpracuje mi się z kancelarią radców prawnych w postaci specjalistów z http://www.kancelariamzm.pl/ . Pomoc, jaką zaoferowali przy prawie pracy pomogła nam wyjść z nie lada tarapatów! Znakomity wybór.
Awatar użytkownika
włóczykij13
Posty: 172
Rejestracja: 31 mar 2020, 11:36

Re: Kancelaria

Post autor: włóczykij13 »

W sprawach związanych z rachunkowością i księgowością jest to równie rozsądny ruch. Wsparcie, którego udzieliła nam kancelaria https://kancelariapodatkowa.bielsko.pl/ okazało się równie trafione. Słabo radziliśmy sobie z księgowością i rachunkami, także całe szczęście, iż wzięli się za to fachowcy!
Awatar użytkownika
xhowe
Posty: 8
Rejestracja: 21 maja 2020, 17:02
Lokalizacja: Michałowice

Re: Kancelaria

Post autor: xhowe »

Czy ktoś z Was korzystał z porad online?
Awatar użytkownika
kemmer.itzel
Posty: 4
Rejestracja: 22 maja 2020, 13:26
Lokalizacja: Poznań

Re: Kancelaria

Post autor: kemmer.itzel »

Wydaje mi się, że najlepiej jednak skorzystać z różnych for i porad prawnych online nim pójdzie się do kancelarii stacjonarnie.
Awatar użytkownika
alimilo
Posty: 62
Rejestracja: 20 sty 2020, 19:56

Re: Kancelaria

Post autor: alimilo »

Pewnie kancelaria ma wieksze mozliwosci, czesto rozni mecenasowie specjalizuja sie z w roznych dziedzinach prawa dlatego wiecej moze Ci zaoferowac kancelaria. Ja moge polecic Kancelarie Weglowskiego ze Szczecina - naprawde kompleksowa pomoc wlasciwie z kazdym zakresem prawa, znaja sie na rzeczy, a dodatkowo naprawde uczciwie podchodza do klienta
Awatar użytkownika
elmo
Posty: 236
Rejestracja: 28 mar 2019, 23:28

Re: Kancelaria

Post autor: elmo »

Gdybyście potrzebowali pomocy odnośnie odszkodowania, to w Poznaniu znajduje się Eventum Odszkodowania. Specjalizują się w takich od wielu lat. Na przykład jeśli chodzi o wypadek w pracy. Z indywidualnym podejściem, zaangażowaniem, pierwsza konsultacja u nich jest bezpłatna. Ocenią co da się zrobić i przedstawią plan działania. Można na nich polegać jak najbardziej.
Awatar użytkownika
włóczykij13
Posty: 172
Rejestracja: 31 mar 2020, 11:36

Re: Kancelaria

Post autor: włóczykij13 »

Bardzo dobrze wspominam współpracę z kancelarią Tokarski https://kancelaria-tokarski.pl/ . To właśnie oni w naszym imieniu zajęli się podziałem spadku, a bez ich pomocy byśmy sobie nie poradzili!
PaniAgaŚ

Re: Kancelaria

Post autor: PaniAgaŚ »

W zakresie pomocy dla firm, np. fuzji, przejęć, prawa pracy czy podatkowego zdecydowanie warto wspierać się pomocą kancelarii, która ma przede wszystkim doświadczenie oraz zatrudnia osoby, które doskonale znają prawo oraz potrafią doradzać klientowi w taki sposób, aby każda sprawa kończyła się po jego myśli. Polecam współpracę z https://gessel.pl/, zobaczcie, jak szeroka oferta i jak doświadczonych mają adwokatów
Romkić

Re: Kancelaria

Post autor: Romkić »

Dobry prawnik to właśnie podstawa gdy chcemy dochodzić swoich praw przed sądem. Ja mogę polecić doświadczoną kancelarię prawną, tu macie link do ich strony https://adwokat-skalska.pl/, z nimi właśnie można rozstrzygać sprawy spadkowe, sprawy rodzinne, rozwody. Bardzo dobre podejście do potrzeb klientów
łaśik

Re: Kancelaria

Post autor: łaśik »

Ja już kilkakrotnie w sprawach firmowych korzystałem z porad prawnych kancelarii www.cgh-kancelaria.pl. To prawdziwi specjaliści zorientowani w temacie i potrafiący skutecznie pomóc rozwiązać każdy problem. Szkolą się cały czas, a zdobyte dotąd doświadczenie pozwala im na wysoką efektywność działania.
Awatar użytkownika
Daenerys
Posty: 81
Rejestracja: 03 lut 2020, 14:38

Re: Kancelaria

Post autor: Daenerys »

Ja korzystałam z usług http://ekancelaria.tv/ Moim zdaniem są naprawdę profesjonalni i konkretni. Bez wychodzenia z domu dostaniemy dobra poradę i do tego bardzo szybko, bo nawet do 24 godzin :) Ogólnie bardzo dobry kontakt jest z prawnikami, są cierpliwi mówią zrozumiałym językiem.

saa iso
Śnieżka

Re: Kancelaria

Post autor: Śnieżka »

Wiele osób pracujących za granicą ma wiele wątpliwości związanych z prawem pracy w danym kraju. Wszystko jest dobrze dopóki nic się nie dzieje. Jednak już w przypadku choroby i kwestii zwolnienia lekarskiego mogą pojawić się wątpliwości. Dlatego warto skorzystać z informacji na stronie https://insito-odszkodowania.uk/porady- ... arskie-uk/ .
Awatar użytkownika
ada06
Posty: 14
Rejestracja: 11 cze 2020, 18:08

Re: Kancelaria

Post autor: ada06 »

Nie potrzebowałam żadnej pomocy prawnej dopóki nie pojawiły się problemy ze spłatą kredytu frankowego. Szukałam kogoś kto się na tym naprawdę zna i trafiłam na https://cleverstep.pl/ . Nie jest to typowa kancelaria, ale pracuje tam zespół doświadczonych radców prawnych i adwokatów, którzy specjalizują się w pomocy frankowiczom. Lepiej trafić nie mogłam, jestem dobrej myśli.
Janeczek123Ą

Re: Kancelaria

Post autor: Janeczek123Ą »

Moja siostra wzięła kredyt we frankach i naprawdę myśleli, że złapali Pana Boga za nogi. Niestety rzeczywistość okazała się inna i teraz muszą dochodzić swoich praw na drodze sądowej z bankiem. Dobrze, że trafili na kancelarię https://kancelariafrankowicza.pl/kalkul ... ankowicza/, która pomaga im w dochodzeniu roszczeń z tytułu umów kredytowych we frankach.
Barteź567

Re: Kancelaria

Post autor: Barteź567 »

Ja mogę polecić kancelarię adwokacką , która zajmie się reprezentacja osób pokrzywdzonych przestępstwem, (wszelkiego rodzaju sprawy karne . Kancelaria http://adwokacipiotrowscy.pl/kontakt/ z Lublina zajmie się również takimi sprawami jak rozwody, sprawy spadkowe, zniesienie współwłasności nieruchomości, sprawy o zachowek i tym podobne.
małka

Re: Kancelaria

Post autor: małka »

Jeżeli macie problemy związane ze statkiem, i chcielibyście rozwiązać tego typu problemy to koniecznie sprawdźcie się stronę kancelarii: kancelaria-galazka.pl, gdzie dowiecie się między innymi jak odpowiedzieć na wniosek o stwierdzenie nabycia spadku . Moim zdaniem warto sprawdzić ich stronę.
mariadźwik

Re: Kancelaria

Post autor: mariadźwik »

Jestem nauczycielką w liceum w Radomiu i po sporze z dyrektorką szkoły nie zostało mi nic innego jak wejść na drogę sądową, aby uszanowano moje podstawowe prawa. Na moje szczęście, u nas w mieście, działa kancelaria Słoneczna która specjalizuje się w prawie oświatowym i po zapoznaniu się z sytuacją przedstawili mi dostępne scenariusze. Sprawa została ostatecznie korzystnie dla mnie rozwiązana dlatego jestem bardzo wdzięczna za pomoc kancelarii.
andżelikaa

Re: Kancelaria

Post autor: andżelikaa »

Mój brat od dawna mieszka we Włoszech i w sprawie związanej z windykacją należności zgłosił się do https://www.emiliakruk.com/pl/2020/03/1 ... -wloszech/ . Pani Emilia doskonale zajęła się jego sprawą, więc bardzo sobie chwalił całą współpracę. Widać również było, że pani posiada bardzo duże doświadczenie w tego typu sprawach
gamććmalub

Re: Kancelaria

Post autor: gamććmalub »

Wiele kancelarii oferuje szerokie usługi co nie jest do końca profesjonalne, bo nie można znać się na wszystkim. Ja kiedy miałem sprawę związaną z polisolokatami wybrałem małą kancelarię, dzięki temu szybko odzyskałem pieniądze. Więcej na ten temat można przeczytać tutaj www.mosin.pl/polisolokaty-jak-ubezpieczyciele-zarobili/, zawsze sprawdzam doświadczenie prawników, wtedy mam do nich tylko pełne zaufanie. Warto poprosić też o rekomendacje.
Stanisława

Re: Kancelaria

Post autor: Stanisława »

Na stronie internetowej https://pismaprocesowe.com.pl/ znajdziecie firmę, która pomaga w przygotowywaniu pism procesowych. Pisma procesowe to np. wnioski i oświadczenia stron postępowania, które muszą spełniać szereg wymagań formalnych.
_____________________________________________________________________________________
Nowak5źź23

Re: Kancelaria

Post autor: Nowak5źź23 »

Znacie może Kancelarię Radcy Prawnego Legal Consulting - Mateusz Romowicz, która jest jedną z zaledwie kilku kancelarii w Polsce świadczących profesjonalne usługi prawnicze w zakresie prawa morskiego: https://www.kancelaria-gdynia.eu/prawo-morskie.html , jeśli nie to warto zapoznać się z ich ofertą. Wiele kancelarii ma dość mocno ograniczony zakres usług i zajmują się np. tylko prawem karnym czy rodzinnym, więc warto wcześniej sobie sprawdzić, czym dana kancelaria się zajmuje.
Relunter

Re: Kancelaria

Post autor: Relunter »

Według mnie najlepiej korzystać z pomocy firm, które specjalizują się w danym temacie. TO zapewnia większa skuteczność pomocy oraz najczęściej tańsze usługi, niż gdy wybierasz kancelarie "ogólne". Jeśli będziesz potrzebować pomocy w windykacji to sprawdź ofertę firmy windykacja-online .pl - 80% skuteczności w odzyskaniu należności robi robotę ;) To jest na tyle newralgiczny temat, że lepiej oddać prace w ręce profesjonalistów, bo wtedy masz największe szanse na odzyskanie należności.
justaa889

Re: Kancelaria

Post autor: justaa889 »

No dobrze, a jeśli Wam powiem, że dobrym sposobem na to, co jest dziś, będzie windykacja? Zerkam sobie na to, jakie mam mieć na to finansowanie transport w końcu musi z firmy ruszyć. I na razie sobie to ogarniam. Jakoś nie mam pewności, co się to udaje zrobić, jakie mam podejście i na razie zerkamy sobie na to, jak to powoli ogarnąć. Może jednak nie będzie z tym tak źle, co mówicie?
ODPOWIEDZ