Kapsułki do zmywarki

Tutaj prowadzimy dyskusje na dowolne tematy, nie mające związku z głównymi kategoriami.
Awatar użytkownika
Alusia
Posty: 113
Rejestracja: 12 lip 2019, 17:40

Kapsułki do zmywarki

Post autor: Alusia »

Od niedawna mam zmywarkę w domu, w tym tygodniu ją uruchomiliśmy pierwszy raz. Nigdy wcześniej nie miałam tego urządzenia w domu, więc w końcu będę mogła się cieszyć wolnym czasem, którego nie będę spędzać nad zlewem. Mam pytanie do tych z Was, którzy od dawna testują różne kapsułki do zmywarki - słyszałam sporo dobrego o kapsułkach Sunlight - że są doskonałe, domywają idealnie, nie zostawiają smug i są w doskonalej cenie w porównaniu z innymi tego typu produktami. Mam kilka koleżanek, które używają wyłącznie tej marki. Czy potwierdzicie te opinie? Czy warto przepłacać w takim razie za inne kapsułki, skoro te faktycznie są takie super?
Awatar użytkownika
Hector Salamanca
Posty: 52
Rejestracja: 26 wrz 2019, 10:56

Re: Kapsułki do zmywarki

Post autor: Hector Salamanca »

Jeśli o mnie chodzi to ja od jakiegoś czasu stosuję również tego typu ekologiczne żele do zmywarek - https://swonco.pl/produkt/ekologiczny-zel-do-zmywarek/. Polecam bo sprawdzają się znakomicie i naczynia po nich lśnią idealnie :) Taki żel wystarcza również na bardzo długo.
ODPOWIEDZ