Katalizatory oraz tłumiki - pamaku.pl

Tutaj prowadzimy dyskusje na dowolne tematy, nie mające związku z głównymi kategoriami.
Awatar użytkownika
Domek
Posty: 43
Rejestracja: 23 lip 2019, 8:24

Katalizatory oraz tłumiki - pamaku.pl

Post autor: Domek »

Jeśli będziecie również potrzebowali pomocy w zakresie zakupu nowego tłumika, czy katalizatorów to warto odwiedzić stronę https://pamaku.pl/ gdzie można je znaleźć i jednocześnie liczyć na rzetelną obsługę oraz bardzo dobre ceny i jakość produktów.
Awatar użytkownika
Wall-E
Posty: 20
Rejestracja: 27 cze 2019, 11:12

Re: Katalizatory oraz tłumiki - pamaku.pl

Post autor: Wall-E »

A znacie jakiś skup, na którym sprzedam zużyty katalizator?
Awatar użytkownika
cukrowa
Posty: 46
Rejestracja: 09 sie 2019, 14:49

Re: Katalizatory oraz tłumiki - pamaku.pl

Post autor: cukrowa »

Myślę, że jeśli mamy katalizator na sprzedaż, w końcu może być on warty od kilku stówek do kilku tysięcy, to wtedy warto odwiedzić coś takiego jak wyszukiwarka ogłoszeń samochodowych , żeby mieć pewność, że zrobimy dobry biznes. To nie jest proste, ale jak nam się uda poszukać, to na pewno na tym zyskamy.
maciejgam

Re: Katalizatory oraz tłumiki - pamaku.pl

Post autor: maciejgam »

Jeśli chodzi o chemiczne czyszczenie katalizatorów to w Warszawie korzystałem z usług warsztatu http://www.dpf.net.pl/ gdzie mają nowoczesne maszyny i doświadczenie dzięki czemu po regeneracji sprzęt działa z powrotem jak nowy.
FilipEź

Re: Katalizatory oraz tłumiki - pamaku.pl

Post autor: FilipEź »

W przypadku poszukiwań specjalistów, którzy będą w stanie wykonać skuteczną regenerację katalizatorów, ale również filtrów DPF to na pewno warto tutaj zwrócić uwagę na ofertę przygotowaną przez Arcoore w przypadku których również można liczyć na wysokiej klasy czujniki NOx służących do kontroli tlenku azotu ttps://arcoore.com/produkty/czujniki-nox/ które są montowane w pojazdach spalinowych oraz maszynach rolniczych. Jednocześnie ich funkcją jest redukcja emisji szkodliwych substancji zawartych w spalinach do atmosfery. Warto sprawdzić i skutecznie sobie z tym poradzić.
ODPOWIEDZ