Konferencja w Poznaniu

Tutaj prowadzimy dyskusje na dowolne tematy, nie mające związku z głównymi kategoriami.
Awatar użytkownika
miśka28
Posty: 10
Rejestracja: 05 mar 2020, 22:34

Konferencja w Poznaniu

Post autor: miśka28 »

Znacie może hotel Traffic w Poznaniu https://www.hoteltraffic.pl/poznan/konferencje? Przejrzałam ich ofertę odnośnie konferencji i wszystko wygląda interesująco. Zapewniają dobrze wyposażoną salę konferencyjną oraz noclegi. Hotel usytuowany jest niedaleko Starego Browaru, więc lokalizacja idealna. Jednak chciałbym jeszcze poznać wasze zdanie na ten temat. Warto u nich organizować konferencję?
Awatar użytkownika
wiki01
Posty: 24
Rejestracja: 09 gru 2019, 13:45

Re: Konferencja w Poznaniu

Post autor: wiki01 »

Nie znam tego hotelu ale jeżeli chodzi o konferencję to warto zastanowić się także nad wynajęciem hostess lub modelek. To zawsze dobre rozwiązanie na reklamę firmy. Szczególnie polecam https://papilioagency.com/modelki/poznan :)
źiuma

Re: Konferencja w Poznaniu

Post autor: źiuma »

Wiele biznesmenów zastanawia się gdzie zabrać klienta na spotkanie biznesowe. Ja z własnego doświadczenia wiem że najlepszym miejscem jest zawsze restauracja, gdzie mają dobre jedzenie, świetny lokal z klimatem. Sama niedawno też byłam na takim spotkaniu w eleganckiej restauracji Akademia w Warszawie, do dziś wspominam to miejsce bardzo miło, a koniec spotkania zakończył się sukcesem.
piźa

Re: Konferencja w Poznaniu

Post autor: piźa »

Jak chcesz aby konferencja którą prowadzisz przykuwała uwagę słuchaczy to nie twórz jej na samym teksie ale wykonaj dobrą prezentację która zaciekawi ludzi, jak nie umiesz tworzyc prezentacji to polecam zainteresowac sie stroną jaką jest https://tworzenieprezentacji.pl Ta firma moze wykonac taką prezentację dla Ciebie za nie wielkie pieniądze.
ODPOWIEDZ