Kosmetyki Avene

Tutaj prowadzimy dyskusje na dowolne tematy, nie mające związku z głównymi kategoriami.
Śmieszka

Kosmetyki Avene

Post autor: Śmieszka »

Jak w temacie - ktoś korzystał i może się wypowiedzieć czy warto kupić kosmetyki Avene? Ceny mają rozsądne ale testowałam w ostatnim czasie już tyle różnych kremów do twarzy innych firm, że najpierw wolę podpytać czy u kogoś się już sprawdziły i że na pewno warto :)
Madzia śrem

Re: Kosmetyki Avene

Post autor: Madzia śrem »

wiesz jak to mówią, 1 kosmetyk potrafi na każdego zadziałać inaczej tu nie ma reguły. aczkolwiek jeśli chodzi o kosmetyki z tej firmy to jestem zachwycona. używam na co dzień ich płynu micelarnego i toniku do twarzy. Kremów nigdy nie kupiłam ale i na nie się kiedyś skuszę :)
Śmieszka

Re: Kosmetyki Avene

Post autor: Śmieszka »

"Madzia pisze: wiesz jak to mówią, 1 kosmetyk potrafi na każdego zadziałać inaczej tu nie ma reguły. aczkolwiek jeśli chodzi o kosmetyki z tej firmy to jestem zachwycona. używam na co dzień ich płynu micelarnego i toniku do twarzy. Kremów nigdy nie kupiłam ale i na nie się kiedyś skuszę :)
czyli polecasz i mówisz bez dwóch zdań kupuj?
Madzia śrem

Re: Kosmetyki Avene

Post autor: Madzia śrem »

Śmieszka, to zależy czego szukasz. Płyn micelarny rewelacja - nie szczypie w oczy do tego skóra nie jest taka nieprzyjemna jak po innych a wręcz przeciwnie - ukojona. Tonik tak samo bajka. Uwielbiam oba kosmetyki wieczorem. Do tego są bardzo wydajne.
Śmieszka

Re: Kosmetyki Avene

Post autor: Śmieszka »

"Madzia pisze: Śmieszka, to zależy czego szukasz. Płyn micelarny rewelacja - nie szczypie w oczy do tego skóra nie jest taka nieprzyjemna jak po innych a wręcz przeciwnie - ukojona. Tonik tak samo bajka. Uwielbiam oba kosmetyki wieczorem. Do tego są bardzo wydajne.
Ciekawe jak z kremami...
Gośka))

Re: Kosmetyki Avene

Post autor: Gośka)) »

Pytacie o kremy do twarzy. To ja mogę polecić krem nawilżający Hydrance. Jest bardzo dobry, nawilżający. Dla osób, które nie mają większych problemów skórnych, tyle co właśnie suchą skórę czy mieszaną. Dobrze się wchłania i efekt długo się utrzymuje na twarzy
Łucja

Re: Kosmetyki Avene

Post autor: Łucja »

Balsam uzupełniający lipidy polecam dla wszystkich którzy mają atopię AZS i tak dalej. Oraz dla dzieci nawet malutkich, gdzie trzeba uważać na kosmetyki to taki krem się super sprawdza. Bardzo dobry nawilżacz!
To mi przychodzi teraz na szybko do głowy :)
Sławomir

Re: Kosmetyki Avene

Post autor: Sławomir »

Jeżeli szukacie sprawdzonego sklepu internetowego z kosmetykami, to osobiście mogę Wam polecić https://eveline.pl/paznokcie/problem/kruche-paznokcie , ponieważ sam z nich korzystam i jestem zadowolony. Oferta firmy Eveline jest bardzo rozbudowana i znajdziecie w niej najróżniejsze produkty.
Awatar użytkownika
piasia
Posty: 52
Rejestracja: 30 kwie 2019, 14:51

Re: Kosmetyki Avene

Post autor: piasia »

Jestem farmaceutką dlatego nikogo nie zdziwi, że znam te kosmetyki od dawna, są godne polecenia, bardzo dobre składy przede wszystkim i odpowiednio przebadane, sama stosuję jak i moi domownicy. Są serie produktów odpowiednie dla dzieci. Chętnie je polecam pacjentom z problemami skórnymi, nikt nie przyszedł jeszcze do mnie rozczarowany po takiej rekomendacji.
elża

Re: Kosmetyki Avene

Post autor: elża »

Śmieszka pisze: Moja siostra mieszka we Francji i przywiozła mi kiedyś zestaw tych kosmetyków. Dziwiła się, że można je u nas normalnie kupić. A we Francji są naprawdę doceniane i polecane.
Moja siostra mieszka we Francji i przywiozła mi kiedyś zestaw tych kosmetyków. Dziwiła się, że można je u nas normalnie kupić. A we Francji są naprawdę doceniane i polecane.
Aguśka

Re: Kosmetyki Avene

Post autor: Aguśka »

Od niedawna farbuję sobie w domu włosy i efekt jest bardzo dobry. Do farbowania używam na przemian henny BIO hennę Orientany „Mahoniowa czerwień” oraz Swati „Henna i amla”. Dlaczego na przemian? Ponieważ obie są łatwe w nałożeniu na włosy i co ważne nie niszczą włosów, a bardziej pogrubiają i odżywiają. Dla mnie mają zdecydowanie mnóstwo zalet. Podrzucam link z recenzjami https://yasmeen.pl/orientalne-inspiracj ... -i-swati/
kasieńka

Re: Kosmetyki Avene

Post autor: kasieńka »

Przekonałyście mnie, ja też sobie kupiłam krem i żel do mycia Avene i będziemy testować. Chyba "dorosłam" do tego aby zacząć inwestować w porządne kosmetyki, skóra nie robi się coraz młodsza i wyraźnie brakuje jej nawilżenia. Z czasem na pewno pomyślę też o produktach na pierwsze zmarszczki i przywrócenie jędrności skórze.
Miluśka

Re: Kosmetyki Avene

Post autor: Miluśka »

Ja polecam wam bardzo serdecznie kosmetyki od firmy https://novakosmetyki.pl/pl/ są to tylko produkty naturalne bez żadnych sztucznych barwników i konserwantów. Ja je uwielbiam i polecam bo sa dobre a niedrogie. U mnie się świetnie sprawdzają i jestem z nich zadowolona.
ODPOWIEDZ