kredyt gotówkowy

Tutaj prowadzimy dyskusje na dowolne tematy, nie mające związku z głównymi kategoriami.
Awatar użytkownika
toli5
Posty: 13
Rejestracja: 23 sty 2019, 11:02

kredyt gotówkowy

Post autor: toli5 »

Witam, całkiem niedługo ja z moim narzeczonym chcemy wziąć ślub. Choć planujemy go od dawna nie udało nam się uzbierać takiej sumy jakiej potrzebujemy na organizowanie wesela. w tym roku co miesiący wpadały różne wydatki i tak się złożyło że nie mamy nawet połowy. No i jest pomysł żeby wziąć kredyt. Czytałam ranking kredytów gotówkowych i zastanawiam się nad Alior Bankiem .Poradźcie mi coś 
Awatar użytkownika
Szymek
Posty: 108
Rejestracja: 09 sie 2019, 13:45

Re: kredyt gotówkowy

Post autor: Szymek »

Myślę, że ten bank to akurat nie najlepszy pomysł. Może lepiej PKO albo Nest?
Awatar użytkownika
permans
Posty: 1
Rejestracja: 10 mar 2020, 13:56

Re: kredyt gotówkowy

Post autor: permans »

A ja poszedłem jeszcze w inną stronę i skorzystałem z porad notariusza z kancelarii http://www.kancelarianotarialnatychy.pl/ przy wyborze kredytu żeby być w 100% pewnym, że podejmuję dobrą decyzję i nie wpadnę później przez to w kłopoty. Suma nie była mała, a jak to się mówi przezorny zawsze ubezpieczony, prawda?
Awatar użytkownika
paskan
Posty: 81
Rejestracja: 16 lip 2019, 14:43

Re: kredyt gotówkowy

Post autor: paskan »

Faktycznie przezorny zawsze ubezpieczony dlatego mi też pomagał pośrednik kredytowy Rzeszów ma wiele pośredników jednak mi przyjaciółka poleciła jednego konkretnego i udało się wziąć na dobrych warunkach kredyt. I tak jak wspominaliście ukryte koszty są najgorsze dlatego ja się ubezpieczyłem i nie ma niczego takiego :)
Awatar użytkownika
DorotaRy
Posty: 4
Rejestracja: 02 lut 2020, 18:21

Re: kredyt gotówkowy

Post autor: DorotaRy »

Najlepszy kredyt to taki, który jest dopasowany do indywidualnych potrzeb każdego klienta, pod kątem wielkości i częstotliwości rat, wysokości pożyczanej kwoty i tym podobnych parametrów. Pod kątem takich wymagań możemy łatwo odnaleźć najlepszą ofertę korzystając z portali porównywarkowych. Jak porównywać w serwisie Porównano.pl? https://www.powershow.com/view0/8f9b51- ... ishcache=1 To bardzo proste i wystarczy zapoznać się powyższą instrukcją i wszystko będzie dla nas jasne :)
Awatar użytkownika
Julka182
Posty: 26
Rejestracja: 27 lut 2020, 13:53

Re: kredyt gotówkowy

Post autor: Julka182 »

Dobrze jest skorzystać z doradztwa finansowego ja tak robiłam jak brałam kredyt firmowy Wtedy nie musimy szukać odpowiedniego banku sami ,wszystko nam doradza na miejscu.
Awatar użytkownika
adrianna.kuhic
Posty: 8
Rejestracja: 28 cze 2020, 16:23
Lokalizacja: Głogów

Re: kredyt gotówkowy

Post autor: adrianna.kuhic »

Często kredyt potrafi naprawdę uratować, zwłaszcza podczas większych wydatków, jak remont.
Awatar użytkownika
melka
Posty: 123
Rejestracja: 31 maja 2019, 22:32

Re: kredyt gotówkowy

Post autor: melka »

Poczytajcie sobie koniecznie o tym portalu https://kredo24.pl . Można się tam bezpłatnie zarejestrować. Jest to miejsce, gdzie można skorzystać z pomocy profesjonalnych pośredników bez konieczności udawania się gdziekolwiek. Jest to bezpieczne rozwiązanie, dzięki któremu można sporo zaoszczędzić. Warto skorzystać z takiej profesjonalnej pomocy.
Awatar użytkownika
yetwall
Posty: 5
Rejestracja: 13 lut 2020, 12:23

Re: kredyt gotówkowy

Post autor: yetwall »

chciałabym kupić jacht, antila 33. niestety brakuje mi 15 tys. doradźcie gdzie najlepiej wziąć kredyt gotówkowy
Awatar użytkownika
Dzony82
Posty: 1120
Rejestracja: 19 lip 2019, 11:12

Re: kredyt gotówkowy

Post autor: Dzony82 »

yetwall pisze: chciałabym kupić jacht. niestety brakuje mi 15 tys. doradźcie gdzie najlepiej wziąć kredyt gotówkowy
Myślę, że najlepszą dla Ciebie opcją byłoby skorzystanie z kalkulatora kredytów, dzięki czemu będziesz mógł wybrać najlepszy dostępny kredyt według Twoich potrzeb. Jednak najpierw warto byś poczytał trochę o tym jak obliczyć ratę kredytu https://jakwyjsczdlugow.pl/jak-obliczyc-rate-kredytu/.
ODPOWIEDZ