Kredyt we frankach

Tutaj prowadzimy dyskusje na dowolne tematy, nie mające związku z głównymi kategoriami.
Awatar użytkownika
paluszek
Posty: 32
Rejestracja: 16 kwie 2019, 8:23

Kredyt we frankach

Post autor: paluszek »

Coraz więcej ludzi żałuje, że zaciągnęło kredyt na dom, lub mieszkanie w obcej walucie. Niestety, jak widać, nie ma co liczyć na realną pomoc ze strony rządu. Sama jestem w takiej sytuacji. Znajoma mi poleciła skontaktować się z kancelarią, która specjalizuje się w kredytach frankowskich. Mowa tutaj o https://www.kancelaria-walterowicz.pl/kredyty-frankowe/. Prawnicy bardzo szybko zaczęli działania, które mają mi pomóc.
Awatar użytkownika
Lelek
Posty: 198
Rejestracja: 07 paź 2019, 20:55

Re: Kredyt we frankach

Post autor: Lelek »

Już jakiś czas temu znowu zrobiło się głośno o frankowiczach, ja wtedy zainteresowałam się tematem, to tu w grę wchodzą oczywiście bardzo duże pieniądze. Warto przynajmniej skontaktować się z adwokatem i zobaczyć jakie macie szanse i na co. Może uda się wam unieważnić umowę zawartą z bankiem na kredyt we frankach, albo i odfrankowić kredy hipoteczny. Tu kancelaria prawna https://lexperiens.pl/specjalizacje/kredyty-frankowe/ specjalizuje się w takich sprawach. Warto spróbować, może się akurat uda.
Awatar użytkownika
dimitri.harvey
Posty: 5
Rejestracja: 21 sie 2020, 15:09

Re: Kredyt we frankach

Post autor: dimitri.harvey »

Trzeba uważać na takie kredyty, ponieważ kurs walut może się nagle zmienić.
Awatar użytkownika
promise
Posty: 127
Rejestracja: 15 lip 2019, 16:42

Re: Kredyt we frankach

Post autor: promise »

Tak to prawda. Osobiście nigdy bym się nie zdecydowała na długoterminowy kredyt w obcej walucie . W ogóle polecam sprawę przedyskutować ze specjalistami od kredytów https://www.boldinvest.pl/ , tel. 799 066 044 - kwestie finansowe to nie żarty i trzeba do tematu na poważnie podejść i najlepiej mieć pod ręką osobę doświadczoną i znającą się na rzeczy która doradzi
Żarka

Re: Kredyt we frankach

Post autor: Żarka »

Teraz to już każdy wie, że kredyt w obcej walucie, może być niebezpieczny. Ale kilka lat temu wydawał się interesem życia, szczególnie że był bardzo nachalnie promowany. Sama jestem ofiarą swojej niewiedzy i nieuczciwego banku. Udało mi się na szczęście unieważnić umowę kredytową. Oczywiście nie samej. Wszystkim zajęła się kancelaria Katarzyny Piętki - http://kancelariapietka.pl/ . To oni znaleźli zapisy niezgodne z prawem w mojej umowie i przedstawili strategię prowadzenia sprawy, która mnie przekonała. I udało sie - sąd unieważnił umowę, a ja po wielu latach stresu i nieprzespanych nocy, w końcu się uwolniłam od tego fatalnego kredytu.
ODPOWIEDZ