Książki

Tutaj prowadzimy dyskusje na dowolne tematy, nie mające związku z głównymi kategoriami.
Awatar użytkownika
Samara_88
Posty: 1
Rejestracja: 23 mar 2021, 23:11

Książki

Post autor: Samara_88 »

Hej forumowicze. Założę się, że macie swoje ulubione książki lub chociaż gatunki literackie, mam rację? Dla mnie najciekawsza jest literatura naukowa, ale nie pogardzę też jakimś dobrym kryminałem. Co można znaleźć na regałach z książkami w waszych domach? Jestem bardzo ciekawa :)
Łucja

Re: Książki

Post autor: Łucja »

Lubię czytać książki podróżnicze i przygodowe. Teraz kończe Kiedy marzenia spełniają się na dachu: Ameryka Łacińska autorstwa J.Morea. Książka ciekawa, fajnie napisana, naprawde przyjemnie się czyta. Dla amatorów takiej literatury obowiązkowa pozycja na nadchodzące lato :)
Awatar użytkownika
uperle
Posty: 3
Rejestracja: 06 sie 2020, 16:37

Re: Książki

Post autor: uperle »

Dla mnie bardzo ciekawą książką okazał się być "Tydzień z życia muchy" Kotowskiego Bogusława Marcina https://wydawnictwopoligraf.pl/1546/kot ... muchy.html jest to biografia, która wciągnie na pewno nie jedną osobę. Taki pamiętnik jak ten jest naprawdę wart uwagi.
mkoPŻ

Re: Książki

Post autor: mkoPŻ »

Samara_88 pisze: Hej forumowicze. Założę się, że macie swoje ulubione książki lub chociaż gatunki literackie, mam rację? Dla mnie najciekawsza jest literatura naukowa, ale nie pogardzę też jakimś dobrym kryminałem. Co można znaleźć na regałach z książkami w waszych domach? Jestem bardzo ciekawa :)
Ja dla odmiany lubię dobry reportaż. Dotyka zwykle jakiegoś społecznego lub polityczno-społecznego tematu.
Antonina

Re: Książki

Post autor: Antonina »

Kupujecie książki w księgarniach czy raczej wypożyczacie w bibliotece? A jeśli kupujecie, to później z nimi robicie? Ja zawsze lubiłam mieć na własność książki, które czytałam. Jednak wiele z nich były przeczytane tylko raz i teraz zajmują miejsce. Pomyślałam o skorzystaniu z oferty https://blackbooks.pl/content/10-skup-k ... trojmiasto . Jak myślicie? Może ktoś z Was korzystał z ich oferty?
Awatar użytkownika
Bilbo
Posty: 38
Rejestracja: 22 mar 2019, 14:11

Re: Książki

Post autor: Bilbo »

Zaklęcie dla Cameleon - Piers Anthony + 20 tomów cyklu czy ile tam jest, Jednym zaklęciem - Lawrence Watt-Evans, Świat Dysku – cykl satyrycznych powieści fantasy, autorstwa Terry’ego Pratchetta, a jak chcesz fascynującą historię cykl Dave Duncan Człowiek ze słowem
https://ksiazkiczas.pl
Na stronie jest sporo polecanych pozycji ksiązkowych.
ODPOWIEDZ