Książki

Tutaj prowadzimy dyskusje na dowolne tematy, nie mające związku z głównymi kategoriami.
Awatar użytkownika
Samara_88
Posty: 1
Rejestracja: 23 mar 2021, 23:11

Książki

Post autor: Samara_88 »

Hej forumowicze. Założę się, że macie swoje ulubione książki lub chociaż gatunki literackie, mam rację? Dla mnie najciekawsza jest literatura naukowa, ale nie pogardzę też jakimś dobrym kryminałem. Co można znaleźć na regałach z książkami w waszych domach? Jestem bardzo ciekawa :)

promocja angielski
Łucja

Re: Książki

Post autor: Łucja »

Lubię czytać książki podróżnicze i przygodowe. Teraz kończe Kiedy marzenia spełniają się na dachu: Ameryka Łacińska autorstwa J.Morea. Książka ciekawa, fajnie napisana, naprawde przyjemnie się czyta. Dla amatorów takiej literatury obowiązkowa pozycja na nadchodzące lato :)
Awatar użytkownika
uperle
Posty: 3
Rejestracja: 06 sie 2020, 16:37

Re: Książki

Post autor: uperle »

Dla mnie bardzo ciekawą książką okazał się być "Tydzień z życia muchy" Kotowskiego Bogusława Marcina https://wydawnictwopoligraf.pl/1546/kot ... muchy.html jest to biografia, która wciągnie na pewno nie jedną osobę. Taki pamiętnik jak ten jest naprawdę wart uwagi.
mkoPŻ

Re: Książki

Post autor: mkoPŻ »

Samara_88 pisze: Hej forumowicze. Założę się, że macie swoje ulubione książki lub chociaż gatunki literackie, mam rację? Dla mnie najciekawsza jest literatura naukowa, ale nie pogardzę też jakimś dobrym kryminałem. Co można znaleźć na regałach z książkami w waszych domach? Jestem bardzo ciekawa :)
Ja dla odmiany lubię dobry reportaż. Dotyka zwykle jakiegoś społecznego lub polityczno-społecznego tematu.
ODPOWIEDZ