księgowość

Tutaj prowadzimy dyskusje na dowolne tematy, nie mające związku z głównymi kategoriami.
baśkaa

księgowość

Post autor: baśkaa »

Dzień dobry. Czy słyszeliście o systemie jakim jest https://www.oscbr.pl/ ? Jest to dosyć spore ułatwienie dla osób zajmujących się księgowością. Osobiście bardzo mi pomaga to oprogramowanie w załatwianiu spraw z klientami. W ten sposób można wiele czasu zaoszczędzić.
Wacław

Re: księgowość

Post autor: Wacław »

Sam jestem ciekaw jak taka księgowość się sprawdza, bo przyznam że do tej pory miałem obawy jeśli chodzi o księgowość prowadzoną przez internet, no ale być może bezpodstawnie. Jak w takiej sytuacji wygląda rozliczanie z US, taka firma robi wszystko za nas pod tym kątem?
treczkuję

Re: księgowość

Post autor: treczkuję »

Jeśli chodzi o prowadzenie księgi przychodów i rozchodów to niestety, ani żaden program, ani czas mnie w tym nie wyręczą... Z tego powodu podjąłem współpracę z profesjonalnym biurem rachunkowym Global Accounting które wyręcza mnie w zakresie obsługi księgowej firmy. Dzięki temu zabiegowi mam więcej czasu na rozwój swojej działalności :)
kórtka

Re: księgowość

Post autor: kórtka »

Całe szczęście, ten kłopot już nas nie dotyczy. Prowadzeniem ksiąg handlowych jak i pełną księgowością zajmują się dla nas https://www.bartiz.pl/oferta/ksiegi-handlowe a wychodzi im to faktycznie dobrze. Nasza firma mocno na tym zyskała, gdyż zrealizowanie tego na własną rękę nie ma żadnego sensu. Te zadanie w pełni sprostało moim wymogom!
ODPOWIEDZ