kto robi najlepszy makijaż trwały w Warszawie ?

Tutaj prowadzimy dyskusje na dowolne tematy, nie mające związku z głównymi kategoriami.
Awatar użytkownika
fiomall
Posty: 6
Rejestracja: 16 mar 2020, 21:59

kto robi najlepszy makijaż trwały w Warszawie ?

Post autor: fiomall »

Hej wszystkim, pytanie mam przede wszystkim do płci pięknej :) Gdzie robiłyście sobie makijaż permanentny w Warszawie ? Jakie salony polecacie a jakie miejsca nalezy raczej omijać szerokim łukiem ? Z góry dziękuje za info :)
Awatar użytkownika
vizzka
Posty: 14
Rejestracja: 15 maja 2019, 6:07

Re: kto robi najlepszy makijaż trwały w Warszawie ?

Post autor: vizzka »

ja to się wciąż nad takim makijażem zastanawiam. Teraz chodze na hennę pudrową no ale ta depilacja woskiem non stop i to nakładanie henny co 3 tyg jest jednak męczące.
Awatar użytkownika
devlin
Posty: 84
Rejestracja: 15 maja 2019, 5:44

Re: kto robi najlepszy makijaż trwały w Warszawie ?

Post autor: devlin »

Ja mam zroione brwi i kreski na powiekach już od prawie roku i powiem szczerze, że na chwilę obecną nie wyobrażam sobie nawet jak to było wcześniej :) jeśli chodzi o Warszawę to zdecydowanie polecam salon Jest Pięknie.
Awatar użytkownika
fiomall
Posty: 6
Rejestracja: 16 mar 2020, 21:59

Re: kto robi najlepszy makijaż trwały w Warszawie ?

Post autor: fiomall »

ooo coś mi się chyba obiło o uszy, na innym forum gdzieś mi ta nazwa mignęła. To gdzieś w centrum ?
Awatar użytkownika
devlin
Posty: 84
Rejestracja: 15 maja 2019, 5:44

Re: kto robi najlepszy makijaż trwały w Warszawie ?

Post autor: devlin »

Tak na Wilczej 32 :) Pracuje tu Dominika Kossakowska, w mojej ocenie mega zdolna i zdecydowanie najlepsza linergistka w mieście :) Jest precyzyjna, dokładna a przy tym mega sympatyczna. Doradza w kwestii wyboru odpowiedniej metody, pracije na świetnych jakościowo barwnikach. Informuje o tym jak bedzie wyglądał zabieg i potem proces gojenia. Korekta oczywiście w cenie zabiegu :) zerknij sobie na jej profil na facebooku, tam zobaczysz efekty jej prac.

zapalenia jelita grubego
Awatar użytkownika
lordinos
Posty: 14
Rejestracja: 20 maja 2020, 9:38

Re: kto robi najlepszy makijaż trwały w Warszawie ?

Post autor: lordinos »

Sama się interesuje robieniem makijażu i amatorsko wykonuje koleżankom i tak dalej natomiast znajoma poleciła mi szkołę wizażu i makijażu https://www.proedukacja.edu.pl/wizaz zastanawiam się czy przypadkiem do takiej szkoły się nie zapisać. Wtedy robiłabym wizaż bardziej profesjonalnie. Sądzicie, że to dobry pomysł?
ODPOWIEDZ