Kurs makijażu permanentnego warszawa

Tutaj prowadzimy dyskusje na dowolne tematy, nie mające związku z głównymi kategoriami.
Łęcki

Kurs makijażu permanentnego warszawa

Post autor: Łęcki »

Kurs makijażu permanentnego warszawa https://www.permanentny.com/kurs-makija ... ego-medium Kurs makijażu permanentnego MEDIUM obejmuje intensywny trening najważniejszych umiejętności, czyli wykonywania kresek na powiekach, brwi metodą cienia oraz konturu ust z cieniowaniem i wypełnieniem. Kiedy wspólnie uznamy, że podstawowy makijaż wykonujesz na wysokim poziomie możesz na bieżąco komponować program kursu, wybierając techniki, których chcesz się nauczyć lub które chcesz udoskonalić.
kaśka

Re: Kurs makijażu permanentnego warszawa

Post autor: kaśka »

Jak już zrobisz sobie ten kurs, to pamiętaj o wyposażeniu gabinetu. Ja niedawno zdecydowałam się na zakup takich dziobów https://www.permanent24.pl/pl/p/Dzioby- ... am-Ink/440 w bardzo niskie cenie, jednak są mega jakości. Znacznie lepsze niż te, które miałam do tej pory.
Awatar użytkownika
mayczak
Posty: 162
Rejestracja: 31 sie 2019, 21:21

Re: Kurs makijażu permanentnego warszawa

Post autor: mayczak »

Ja kosmetyków używam głównie do pielęgnacji ciała, też do makijażu czasem, właśnie mi się skończył eyeliner i tutaj https://vipera.warszawa.pl/ patrzyłam na ofertę i chyba coś zamówię. Znajoma opowiadała mi że korzystała z nich i są wydajne i polecała.
ODPOWIEDZ