marketing inwestycji

Tutaj prowadzimy dyskusje na dowolne tematy, nie mające związku z głównymi kategoriami.
Awatar użytkownika
serenada
Posty: 18
Rejestracja: 07 lut 2020, 23:00

marketing inwestycji

Post autor: serenada »

Ja tak działałam wchodząc na nowe działki z nowymi inwestycjami. Dobra reklama sieciowa pozwała znaleźć nabywców lokali na etapie kończenia garaży podziemnych. Dokładnie to ludzie od http://ebi-marketing.pl/ działali dla mojej firmy poprzez pomysłowe zagrania marketingiem internetowym, co dla mnie ma bardzo dużo sensu i będzie konieczne przy kolejnych etapach.
Awatar użytkownika
iworka
Posty: 156
Rejestracja: 26 sie 2019, 13:27

Re: marketing inwestycji

Post autor: iworka »

W moim przypadku dość długo szukałam formy reklamy która by mnie najbardziej zadowalała. Ostatecznie zrezygnowałam z tradycyjnej metody i zdecydowałam się na marketing internetowy a konkretnie szeptankę. Wszystkim zajmuje się agencja http://marketingszeptanyagencja.pl/ a ja mogę się skupić na obsłudze moich klientów. Których na szczęście nie brakuje :)
magaś90

Re: marketing inwestycji

Post autor: magaś90 »

igunia pisze: Ja tak działałam wchodząc na nowe działki z nowymi inwestycjami. Dobra reklama sieciowa pozwała znaleźć nabywców lokali na etapie kończenia garaży podziemnych.
A to ciekawe - muszę zgłębić ten temat, bo działki i nieruchomości to też mój sposób na inwestycje.
magaś90

Re: marketing inwestycji

Post autor: magaś90 »

irkaa pisze: W moim przypadku dość długo szukałam formy reklamy która by mnie najbardziej zadowalała. Ostatecznie zrezygnowałam z tradycyjnej metody i zdecydowałam się na marketing internetowy a konkretnie szeptankę.
Tak, marketing szeptany to dobra forma kierowania ruchy na swoją stronę www. Dlatego niestety tutaj tak dużo linków!.
Awatar użytkownika
dorodna
Posty: 43
Rejestracja: 20 maja 2019, 11:16

Re: marketing inwestycji

Post autor: dorodna »

Ja prowadzę działalność, gdzie kupuje stare mieszkania i przemieniam je w nowoczesne lokale w stylu loftowym. Jednak nie każdemu się to podoba, więc mam wsparcie agencji http://prosponder.pl/ która poprzez marketing internetowy, dociera do szerokiego grona odbiorców, gdzie znajdują się klienci doceniający moją twórczość.
ODPOWIEDZ