medale skąd?

Tutaj prowadzimy dyskusje na dowolne tematy, nie mające związku z głównymi kategoriami.
Awatar użytkownika
piksol
Posty: 23
Rejestracja: 20 sty 2020, 22:02

medale skąd?

Post autor: piksol »

Na wiosnę chce zorganizować w miejscowym domu dziecka zawody sportowe i potrzebuję zakupić medale okolicznościowe, wiecie gdzie coś takiego dostane, nie ukrywam że potrzebuje tego w większej ilości.
Awatar użytkownika
okso
Posty: 20
Rejestracja: 25 sty 2020, 20:20

Re: medale skąd?

Post autor: okso »

To świetny pomysł takie zawody w domu dziecka na pewno ucieszą dzieciaki i obudzą w nich ducha sportowej rywalizacji, polecam medale zamówić tutaj http://spinfactory.pl Ceny są bardzo atrakcyjne a wykonanie na świetnym poziomie. Polecam jak najbardziej się tutaj zgłosić.
Awatar użytkownika
astronauta
Posty: 5
Rejestracja: 23 sty 2020, 4:58

Re: medale skąd?

Post autor: astronauta »

tankusia pisze: Na wiosnę chce zorganizować w miejscowym domu dziecka zawody sportowe i potrzebuję zakupić medale okolicznościowe, wiecie gdzie coś takiego dostane, nie ukrywam że potrzebuje tego w większej ilości.
Dzieciaki na pewno będą zachwycone. Miło z twojej strony, że chcesz sprawić im taką przyjemność. My co roku organizujemy zawody w dzień sportu w szkole, której jestem dyrektorem. Medale dla dzieci zawsze kupujemy w sklepie https://tryumf.com/pl/-medaglie-general ... -178746115. Już na stronie masz dostępny kreator, w którym możesz samodzielnie spersonalizować każdy medal. Możliwości są ogromne i efekt finalny jest świetny.
ODPOWIEDZ