Medycyna pracy badania - Warszawa

Tutaj prowadzimy dyskusje na dowolne tematy, nie mające związku z głównymi kategoriami.
Awatar użytkownika
polena
Posty: 53
Rejestracja: 21 cze 2019, 17:37

Medycyna pracy badania - Warszawa

Post autor: polena »

hej hej :) wiecie wszystko więc pewnie i w tej kwestii będziecie w stanie mi pomóc :) zmieniłam pracę i teraz muszę na szybko wykonać badania związane z medycyną pracy. Gdzie w Warszawie zrobię je sprawnie i najlepiej podczas jednej wizyty ? podzielicie się namiarami na takie placówki ? Bardzo dziękuje!
Awatar użytkownika
carmen
Posty: 12
Rejestracja: 27 maja 2019, 8:30

Re: Medycyna pracy badania - Warszawa

Post autor: carmen »

hmm wiesz co ja kiedyś robiłam takie badania w przychodni medi vita na Mokotowie. Nie wiem czy działają już normalnie także najlepiej zadzwon i dopytaj, panie na recepcji są bardzo pomocne :)
Awatar użytkownika
vizzka
Posty: 14
Rejestracja: 15 maja 2019, 6:07

Re: Medycyna pracy badania - Warszawa

Post autor: vizzka »

ja do nich dzwoniłam w tej sprawie jakoś podczas tej kwarantanny społecznej i wiem, ze świadczyli wtedy pomoc za pomoca teleporad ( z medycyny pracy własnie). teraz już spora czesc placowek sie otworzyla wiec moze i kontakt face to face jest już mozliwy :)
Awatar użytkownika
devlin
Posty: 84
Rejestracja: 15 maja 2019, 5:44

Re: Medycyna pracy badania - Warszawa

Post autor: devlin »

jest jest potwierdzam, MediVita działa już ,,normalnie". byłam we wtorek u neurologa :) ogólnie przychodnię polecam, badania do pracy zrobisz tu w ciągu 1 dnia, bez kolejek, bardzo sprawnie a do tego w sympatycznej atmosferze :)
Awatar użytkownika
polena
Posty: 53
Rejestracja: 21 cze 2019, 17:37

Re: Medycyna pracy badania - Warszawa

Post autor: polena »

jesteście nieocenione, bardzo bardzo dziękuje, już dzwonie i umawiam się na pierwszy wolny termin :)
Awatar użytkownika
devlin
Posty: 84
Rejestracja: 15 maja 2019, 5:44

Re: Medycyna pracy badania - Warszawa

Post autor: devlin »

spoko, nie ma problemu :) daj tylko potem koniecznie znać jak wrażenia :)
Awatar użytkownika
polena
Posty: 53
Rejestracja: 21 cze 2019, 17:37

Re: Medycyna pracy badania - Warszawa

Post autor: polena »

jestem już po pierwszej wizycie w MediVicie :) nooo takiego podejścia i obsługi to się nie spodziewałam. sympatycznie, profesjonalnie, bardzo sprawnie. bez kolejek i czekania. lekarz też stanął na wysokości zadania. super :)
agawośka

Re: Medycyna pracy badania - Warszawa

Post autor: agawośka »

no to super, cieszę się, ze jesteś zadowolona :) teraz zbliża się sezon grupowy wiec pewnie i infekcji będzie więcej. tak przynajmniej masz już sprawdzone miejsce i wiesz gdzie się leczyć :)
Awatar użytkownika
mayczak
Posty: 162
Rejestracja: 31 sie 2019, 21:21

Re: Medycyna pracy badania - Warszawa

Post autor: mayczak »

Na pewno zatrudniających się u Ciebie pracowników bardzo zmotywują sprawne badania. Możesz to zapewnić swoim pracownikom korzystając z oferty https://www.dolmed.pl/oferta/medycyna-pracy/ . Polecam
ODPOWIEDZ