Medycyna Pracy

Tutaj prowadzimy dyskusje na dowolne tematy, nie mające związku z głównymi kategoriami.
Awatar użytkownika
anula
Posty: 91
Rejestracja: 25 kwie 2019, 21:51

Medycyna Pracy

Post autor: anula »

Interesuje mnie podjęcie współpracy z medycyną pracy, która wykonuje badania wstępne oraz okresowe dla pracowników. Jesteście w stanie polecić mi coś na terenie Białołęki?
Awatar użytkownika
katkas
Posty: 256
Rejestracja: 07 mar 2019, 18:44

Re: Medycyna Pracy

Post autor: katkas »

Ja w zeszłym roku musiałem zrobić masę badań. Załatwialem je jednego dnia, a kolejnego miałam z wynikami zgłosić się do tego głównego lekarza. Polecam Ci tę klinikę https://cmp.med.pl/cmp-bialoleka/ Poza medycyną pracy, znajdziesz tam również innych, świetnych specjalistów.
Awatar użytkownika
devlin
Posty: 84
Rejestracja: 15 maja 2019, 5:44

Re: Medycyna Pracy

Post autor: devlin »

ja też jakiś czas temu szukałam miejsca, gdzie można sprawnie i szybko zrobić badania medycyny pracy. Z polecenia znajomej trafiłam na Mokotów, do przychodni MediVita https://badania.medycynapracywawa.pl/. Wszystko załatwiłam w 1 dzień w bardzo sympatycznej atmosferze. Przemili lekarze, dokładna diagnostyka, wszystko na bardzo wysokim poziomie.
vuśka

Re: Medycyna Pracy

Post autor: vuśka »

aniella pisze: ja też jakiś czas temu szukałam miejsca, gdzie można sprawnie i szybko zrobić badania medycyny pracy. Z polecenia znajomej trafiłam na Mokotów, do przychodni MediVita https://badania.medycynapracywawa.pl/. Wszystko załatwiłam w 1 dzień w bardzo sympatycznej atmosferze. Przemili lekarze, dokładna diagnostyka, wszystko na bardzo wysokim poziomie.
też u nich byłam, faktycznie wszystko bardzo sprawnie, bezproblemowo i w miłej atmosferze :) nie wiem czy wiesz, ze od jakiegoś czasu wszystko można wykonać online bez wychodzenia z domu :) trzeba tylko wysłać do nich skan skierowania i wypełniony formularz a potem odbywa się telekonsultacja z lekarzem :)
Ziiććka5

Re: Medycyna Pracy

Post autor: Ziiććka5 »

Cześć moja koleżanka ostatnio znalazła nową pracę zdalną, ale musiała zrobić badania u lekarza medycyny pracy na szczęście wszystko dobrze ale podesłała mi taką stronę https://testujemy.org/test-na-koronawir ... m-punkcie/ - Może i wam się przyda.
hiczungł

Re: Medycyna Pracy

Post autor: hiczungł »

Odezwanie się do lekarza medycyny pracy było koniecznością W Tychach niezwykle pomocny okazał się https://www.hipokratescmp.pl/oferta z którego to pomocą udało mi się zrealizować wszelkie badania i podjąć się nowej pracy. To jest to, co nazywam profesjonalizmem!
łukasz

Re: Medycyna Pracy

Post autor: łukasz »

Moim pracownikom zleciłem fachowe badania medycyny pracy. Rozsądnie było zgłosić się do https://pracowniapsychologicznapuck.pl/oferta/ , gdyż to oni realizowali :

badania wstępne,
badania okresowe,
badania kontrolne.

Takich badań wymagałem od moich pracowników, ale już wszystko jest ok!
ODPOWIEDZ