Metale do budowy

Tutaj prowadzimy dyskusje na dowolne tematy, nie mające związku z głównymi kategoriami.
kazną

Metale do budowy

Post autor: kazną »

Ostatnio ukazał się interesujący artykuł o tym
http://www.metkol.pl/metale-kolorowe/
materiał

Re: Metale do budowy

Post autor: materiał »

Materiałami to zajmuje się mój mąż, ale fajnie, że coś nam tu poleciliście. A skoro o tym mowa, to powiedzcie, czy buduje ktoś według projektu Zosia 6 https://www.mgprojekt.com.pl/zosia-6 od MG Projekt? Ciekawi mnie po prostu, jak to cenowo wychodzi, oraz czy jesteśmy w stanie zbudować coś super wygodnego, choć małego z tym projektem. To jak?
karoś02

Re: Metale do budowy

Post autor: karoś02 »

Myślę, że ważne, aby obróbkę metali powierzyć profesjonalistom. A wszystko po to, aby uniknąć ewentualnych rozczarowań i kłopotów. Dlatego my postanowiliśmy nawiązać współpracę z https://www.metaltech.pl/ , dla których cięcie metali, obróbka czy gięcie to żaden problem.
morgi_ł

Re: Metale do budowy

Post autor: morgi_ł »

Niezbędne do różnego rodzaju prac budowlanych metale, znajdziecie w http://www.loko.pl - moim zdaniem mają bardzo konkurencyjną i atrakcyjną ofertę. Szeroki asortyment sprawia, że naprawdę można się u nich kompleksowo wyposażyć. Zajrzyjcie na ich stronę, mają tam pełną tabelę gatunków oraz przelicznik mas.
Okoń

Re: Metale do budowy

Post autor: Okoń »

Obróbka metali nie jest prosta i wymaga ogromnej wiedzy i doświadczenia fachowca. Z tego względu, jeżeli posiadasz metalowe elementy wymagające odpowiedniej obróbki to koniecznie zajrzyj na https://ciecielaser.pl/wycinanie-lasero ... i-profili/ . Znajdziesz tam rzetelne usługi w dziedzinie obróbki metali. Najlepsza oferta w internecie. Bez dwóch zdań
Awatar użytkownika
malyswiat5
Posty: 528
Rejestracja: 02 kwie 2019, 11:17

Re: Metale do budowy

Post autor: malyswiat5 »

Dobra zwijarka do blach to niekiedy rozwiązanie, które jest bardzo ważnym i znaczącym zarazem elementem pracy na metalach. Warto zatem wybierać produkty, które w tym obszarze będą odznaczać się najwyższa jakością, dopasowaniem i przede wszystkim dobraniem odpowiednich składników. Zajrzyj zatem na stronę https://polwelt.pl/blog/walcarki-do-blach-davi i poznaj dostępne propozycje.
nooł

Re: Metale do budowy

Post autor: nooł »

Myślę, że to należy u producenta szukać, wtedy będzie taniej. Można też pozyskiwać takich kontrahentów jak firma Unihut https://unihut.pl/, która oferuje cięcie plazmą. Myślę, że z nimi będziecie w stanie wykonać każdy element, nawet najbardziej skomplikowany. Osoby tam pracujące mają doświadczenie w CNC.
ODPOWIEDZ