Mleko dla wymagających dzieci

Tutaj prowadzimy dyskusje na dowolne tematy, nie mające związku z głównymi kategoriami.
Awatar użytkownika
Nira85
Posty: 1
Rejestracja: 23 mar 2021, 13:52

Mleko dla wymagających dzieci

Post autor: Nira85 »

Cześć wam. Czy wasze maluchy mają jakieś większe wymagania co do mlek w proszku? Mój synek na przykład musi pić tylko mleko początkowe przeciw ulewaniu, bo z tym właśnie mamy największy problem. Też kupujecie jakieś specjalne mleka? Jaka marka jest waszą ulubioną?
Łukasz

Re: Mleko dla wymagających dzieci

Post autor: Łukasz »

Wszystkim zainteresowanym tematem chciałbym polecić sklep dziecięcy, w którym znajdziecie najróżniejsze akcesoria dla dzieci, solidnie wykonane i w dobrej cenie. Urodziło mi sie dziecko, więc zakupiłem z ich oferty wózek junama diamond 3w1 i jestem zadowolony.
maruśka

Re: Mleko dla wymagających dzieci

Post autor: maruśka »

Nira85 pisze: Cześć wam. Czy wasze maluchy mają jakieś większe wymagania co do mlek w proszku? Mój synek na przykład musi pić tylko mleko początkowe przeciw ulewaniu, bo z tym właśnie mamy największy problem. Też kupujecie jakieś specjalne mleka? Jaka marka jest waszą ulubioną?
Postawiłam na mleko najbliższe mleku matki, które zawiera prebiotyk i jest produktem bio, wybrałam mleko Hipp.
saruś

Re: Mleko dla wymagających dzieci

Post autor: saruś »

Moje dzieci są wymagające lubią tylko mleko Łaciate UHT 3,2 % piją je na zimno i na ciepło. Kupuje je przez sklep internetowy tutaj https://www.bee.pl/laciate-mleko-uht-cz ... 63806.html . Mleko te ma liczne wartości odżywcze , w jego skład wchodzą witaminy i pierwiastki.
ODPOWIEDZ