Najlepsza wróżka zinaida

Tutaj prowadzimy dyskusje na dowolne tematy, nie mające związku z głównymi kategoriami.
Anonymous

Najlepsza wróżka zinaida

Post autor: Anonymous »

Tak, zdecydowanie Tak I z całą opowiedzialnością polecam, wiadomo musisz trafić dobrze i tu intuicja mnie skierowała gdzie po paru latach stwierdzam, że wróżba się sprawdza na 100 ,mi wróży wróżka zinaida, ale online lub telefon, nie byłam osobiście ale polecam szczerze, uważam że warto sprawdzić pamiętając, że trzeba czasu by wróżba się ziściła, u mnie to był ponad rok sprawy uczuć, pracą po 3,4 mcach wyszło jak pisała. Podsumowując dla mnie wielka pomoc dlatego polecam tym co potrzebują wsparcia.. .wróżba prosta ale realna, rzeczywista, duża zgodność i to zaskoczenie, że osoba mnie nie zna a widzi co w moim życiu. Ie wiem czy mogę podać maila wrozkazinaida@wp.pl, ale tsk się kontaktuje żeby pozyskać wróżbę opisana na maila, dodam że odp jest dość obszerna. POLECAM. M
ładniee

Re: Najlepsza wróżka zinaida

Post autor: ładniee »

Nie znam się na wróżbiarstwie, ani na tym wszystkim, ale wiem na pewno, że dla Was tematycznie powiązaną sprawą będzie na przykład coś takiego jak liczby anielskie. I tu https://venus-and-mars.com/999-liczba-anielska-znaczenie-i-symbolika/ macie symbolikę liczby 999 (nie mylić z 666 ;p) opisaną. Mam nadzieję., że WAS TO ZACIEKAWI i że się na tym skupicie.
ODPOWIEDZ