naprawa laptopa

Tutaj prowadzimy dyskusje na dowolne tematy, nie mające związku z głównymi kategoriami.
błażej

naprawa laptopa

Post autor: błażej »

Witam. Psuje mi się laptop od jakiegoś czasu. Chciałabym go oddać do sprawdzonego serwisu, w którym bardzo szybko zajmą się usterką. Znalazłem na tej stronie świetną firmę, widzę, że mają nawet możliwość pomocy zdalnej, więc ekstra. Ceny za usługę też nie są wygórowane
Boski Żigolo

Re: naprawa laptopa

Post autor: Boski Żigolo »

Naprawa laptopa potrafi swoje kosztować. Szczegół jeżeli sprzęt jest w miarę nowy i ma to jakiś ekonomiczny sens. Starego już się często zwyczajnie nie opłaca. Wtedy polecam rzucić okiem na porządny sprzęt poleasingowy https://scrascom.pl/sprzet-poleasingowy Taki tani laptop biznesowy napewno popracuje dużo wydajniej i dłużej niż plastikowe komputery marketowe
Awatar użytkownika
finky
Posty: 126
Rejestracja: 03 lip 2019, 22:25

Re: naprawa laptopa

Post autor: finky »

błażej pisze: Witam. Psuje mi się laptop od jakiegoś czasu. Chciałabym go oddać do sprawdzonego serwisu, w którym bardzo szybko zajmą się usterką. Znalazłem świetną firmę, widzę, że mają nawet możliwość pomocy zdalnej, więc ekstra. Ceny za usługę też nie są wygórowane

Jeśli naprawa nie jest opłacalna, to możesz poszukać nowego sprzętu. Laptopy poleasingowe https://sklep.precio.pl/pl/c/Laptopy-poleasingowe/28 można często trafić w dobre cenach.
bałanga

Re: naprawa laptopa

Post autor: bałanga »

W sklepie Sferis kupimy też dobrego laptopa dell https://www.sferis.pl/laptopy-4151/dell , laptopy dell zawsze cieszyły się dobrą opinią użytkowników. Dell vostro to komputer, który może się podobać, wygląda bardzo elegancko, można stosować go z powodzeniem nie tylko w biurze ale i w domu. Wydajne podzespoły oraz matryca o bardzo dobrych kątach widzenia, to tylko niektóre z jego cech.
julaś

Re: naprawa laptopa

Post autor: julaś »

Jeśli chodzi o naprawy komputerów to nie ma co zwlekać od razu warto zgłosić się do profesjonalistów. W moich okolicach to https://medicphone.pl/serwis-laptopow-gdansk/ tutaj zgłasza się najwięcej osób i wiele chwali za jakość oraz terminowość. Raz też mi naprawili laptopa, ale była to bardzo mała usterka więc równie szybko im poszło.
Harnaś

Re: naprawa laptopa

Post autor: Harnaś »

Jeżeli laptop działa wolno, może wystarczy tylko sformatować dysk HDD (lub SSD). Po tej operacji laptop powinien zacząć działać szybciej. Na ogół to pomaga a usługa nie jest droga i powinna zamknąć się w kwocie 100 zł. Gorzej jak nawala pamięć to pewnie trzeba będzie ją zastąpić nową.
Katerina

Re: naprawa laptopa

Post autor: Katerina »

Miałam dokładnie taki sam problem, naprawiałam swój laptop kilka godzin, ale nic z tego nie wyszło. Może inaczej chwilę podziałał, a potem znowu coś. W serwisie chyba mieli mnie już dość. W każdym razie, w końcu zdecydowałam się pozbyć tego grata, ale nie miałam środków na zakup nowego laptopa. Postanowiłam więc kupić sprzęt używany poleasingowy. Oczywiście miałam drobne wątpliwości. W końcu to nie jest nowe, co z gwarancją itd? Na szczęście sklep internetowy, w którym kupiłam laptopa notebook pavilion 15-EG0099nw i5 zapewnił mi roczną gwarancję po zakupie, uważam, że to bardzo w porządku jak na sprzęt używany. Już jest po gwarancji, a sprzęt dalej działa bez najmniejszych problemów : )
Oska9

Re: naprawa laptopa

Post autor: Oska9 »

Jeżeli znaleźliście dobry serwis to super, bo nie zawsze się to udaje. Laptop mojej córki był dwukrotnie naprawiany, niestety po krótkim czasie znowu się zepsuł. Wtedy zdecydowałam się na zakup sprzętu poleasingowego. Moim faworytem jest teraz laptop lenovo thinkpad l440 i5 4300M, bardzo polecam.
jareczr02

Re: naprawa laptopa

Post autor: jareczr02 »

Zastanawiam się jak zrobić ź na klawiaturze. Generalnie mam taki problem, że kupiłem nowy sprzęt i nie mogę używać laptopa, ponieważ nie działa mi ten przycisk na klawiaturze. Robiłem wszystko, jak to ogarnąć? Bo już zastanawiam się nad zwrotem tego sprzętu do sprzedawcy. Poradzicie mi coś?
ODPOWIEDZ