Nieplanowana ciąża

Tutaj prowadzimy dyskusje na dowolne tematy, nie mające związku z głównymi kategoriami.
fifią1337

Nieplanowana ciąża

Post autor: fifią1337 »

Aborcja Słowacja
manią

Re: Nieplanowana ciąża

Post autor: manią »

ok
Awatar użytkownika
kazna
Posty: 1014
Rejestracja: 21 lip 2019, 10:39

Re: Nieplanowana ciąża

Post autor: kazna »

Od dłuższego czasu szukasz odpowiedzi jak poradzić sobie z tym problemem ? Mam dla Ciebie wspaniałą informację! Poświęciłem trochę czasu aby dowiedzieć się więcej na ten temat i o to są wyniki moich poszukiwań, kliknij w ten link aby poszerzyć swoją wiedzę. https://scyla.pl/pozycjonowanie-lokalne/
Awatar użytkownika
dylewska
Posty: 167
Rejestracja: 24 maja 2019, 11:16

Re: Nieplanowana ciąża

Post autor: dylewska »

Najprościej jest unikać takiej ciąży, trzeba już na początku współżycia zadbać o skuteczną antykoncepcję, nie ma na co czekać, tu https://antykoncepcjanamiare.pl/jak-roz ... koncepcji/ jest dokładnie opisane jak rozmawiać z ginekologiem o antykoncepcji
Oleńka

Re: Nieplanowana ciąża

Post autor: Oleńka »

W naszym kraju niestety prawo nie stoi po stronie kobiet. Na szczęście jeśli faktycznie jest potrzeba usunięcia nieplanowanej ciąży można taki zabieg wykonać w krajach bardziej liberalnych pod tym względem. W Czechach blisko polskiej granicy jest polskojęzyczna klinika https://klinikastonava.cz tam można szukać pomocy.
Grażyna11

Re: Nieplanowana ciąża

Post autor: Grażyna11 »

To nie są proste tematy, dlatego też nie powinnyście bać się skorzystać przy nich ze wsparcia dobrego specjalisty. Najrozsądniej byłoby już teraz zajrzeć do https://psychomedic.pl/tokofobia-zaswia ... go-ciecia/ i właśnie tam poradzić się w kontekście Waszej sytuacji. Czuję, że będzie to dla Was zdecydowanie najlepszą opcją, sami się przekonajcie.
Wiśnia

Re: Nieplanowana ciąża

Post autor: Wiśnia »

Oleńka pisze: W naszym kraju niestety prawo nie stoi po stronie kobiet. Na szczęście jeśli faktycznie jest potrzeba usunięcia nieplanowanej ciąży można taki zabieg wykonać w krajach bardziej liberalnych pod tym względem. W Czechach blisko polskiej granicy jest polskojęzyczna klinika https://klinikastonava.cz tam można szukać pomocy.
Ze swojej stron polecam klinikę Aborcja.cz, która również znajduje się w Czechach.
ODPOWIEDZ