Nieplanowana ciąża

Tutaj prowadzimy dyskusje na dowolne tematy, nie mające związku z głównymi kategoriami.
ciąża

Nieplanowana ciąża

Post autor: ciąża »

Aborcja Słowacja
miś

Re: Nieplanowana ciąża

Post autor: miś »

a amerykańska epidemiolog ostrzega, że spadek plemników w ludzkim nasieniu i zmiany w rozwoju płciowym mogą stanowić zagrożenie dla gatunku ludzkiego. Ekspertka twierdzi, że kryzys płodności stanowi globalne zagrożenie porównywalne z kryzysem klimatycznym.
Awatar użytkownika
stoper
Posty: 21
Rejestracja: 18 paź 2019, 10:55

Re: Nieplanowana ciąża

Post autor: stoper »

Uważam że ciążę należy jednak planować i dobrze żeby było to dziecko oczekiwane niż z wpadki. Ja dlatego na początku współżycia poszłam do ginekologa po skuteczne tabletki, wypisał mi receptę na vines i te tabletki biorę już ze 3 lata, są niskodawkowe ale bardzo skuteczne
Małgosia

Re: Nieplanowana ciąża

Post autor: Małgosia »

Nie da się wszystkiego przewidzieć. Zajść w ciążę można nawet pomimo zastosowania zabezpieczeń, a wtedy zwykle nie da się szybko zareagować i wziąć tabletkę, bo myśli się, że zabezpieczenia były skutecznie. Nie każda kobieta jest gotowa na dziecko, są też oczywiście inne powody, a polskie prawo już jest bardzo restrykcyjne. W Czechach można leganie usunąć ciążę do 12 tygodnia, nawet nie trzeba daleko jechać bo już 5 km od polskiej granicy jest klinika https://klinikastonava.cz, w której otrzyma się wsparcie.
maryśka

Re: Nieplanowana ciąża

Post autor: maryśka »

U mnie niestety było wiele prób w celu zajścia w ciążę. Byłam w różnych klinikach, ale niestety bezskutecznie. Prawdziwą pomoc otrzymałam w https://parens.pl/ , lekarze mają naprawdę duże doświadczenie, dodatkowo metody leczenia jak i sprzęt są nowoczesne, więc jak najbardziej warto odwiedzić to miejsce
Marzeńa

Re: Nieplanowana ciąża

Post autor: Marzeńa »

Małgosia pisze: Nie da się wszystkiego przewidzieć. Zajść w ciążę można nawet pomimo zastosowania zabezpieczeń, a wtedy zwykle nie da się szybko zareagować i wziąć tabletkę, bo myśli się, że zabezpieczenia były skutecznie. Nie każda kobieta jest gotowa na dziecko, są też oczywiście inne powody, a polskie prawo już jest bardzo restrykcyjne. W Czechach można leganie usunąć ciążę do 12 tygodnia, nawet nie trzeba daleko jechać bo już 5 km od polskiej granicy jest klinika https://klinikastonava.cz, w której otrzyma się wsparcie.
Bardzo dobre opinie ma też czeskie centrum ginekologiczne Aborcja.cz, ja tam się będę wybierać na zabieg przerwania ciąży.
Dżesika

Re: Nieplanowana ciąża

Post autor: Dżesika »

Jest wiele sposobów na to, w jaki sposób mogłybyście jeszcze lepiej poradzić sobie z przygotowaniem do porodu. Wiele osób niestety zmaga się z tokofobią, dlatego też jeśli macie tak samo, to nie ma sensu rezygnować z pomocy. Na stronie https://psychomedic.pl/tokofobia-zaswia ... go-ciecia/ macie na ten temat sporo informacji, więc śmiało weźcie to pod uwagę.

hurtownia elektryczna szczecin
ODPOWIEDZ